| Ştiri | Știri Externe

Donald Trump jr critică dur decizia CCR: „O altă încercare Soros-marxistă de a falsifica rezultatul și de a nega voința poporului”

« Înapoi la articol

Comentarii (13)
Avatar comentarii

DC2705 07.12.2024, 11:32

Măi, ce le știe juniorul ăsta pe toate ! Cu siguranță nu știe care au fost"binefacerile" rușilor în țările pe unde le-a călcat cizma. E ușor să vorbești despre democrație când ești la mii de kilometri de ruși, dar nu e cazul nostru. Orice este mai bun pentru noi decât bocancul rusului pe gât.

Avatar comentarii

Dr123 07.12.2024, 11:50

Nu a fost corect informat . Georgescu se declara pro America dar este sustinut de rusi ,ciudat ! Daca maine Sosoaca se va declara fan Trump scapa de raspunderea participarii la comemorarea legionarilor? Noi avem ordinea noasta statala si legile romanesti trebuiesc respectate.

Avatar comentarii

AaaBbbCcc 07.12.2024, 12:24

Se intampla asta fiindca unii judecatori din SUA fie au fost corupti fie le a fost frica si au amanat deciziile pentru al condamna pe Trump. Somnul justitiei naste monstri. Acest JR. e unul dintre ei.

Avatar comentarii

nobody 07.12.2024, 12:30

Sunt curios, in spiritul combterii "fascismului" "legionarismului" "putinismului"... ce facem din februarie, devenim si anti americani?

Avatar comentarii

mattheus 07.12.2024, 12:47

Sunt tare curios cum scoate cămașă A Antena 3 la ce a zis aici administratia Trump

Avatar comentarii

Trevor2008 07.12.2024, 13:21

Trump jr, a uitat sa-l invoce si pe Băsescu alături de Soros !

Avatar comentarii

NicioLae 07.12.2024, 13:26

Alt politolog beizadea. Și ta-su nici nu e încă președinte.....

Avatar comentarii

dargmar 07.12.2024, 13:46

Eu unul nu inteleg cine mai e si berbecul asta care-si tot baga nasul si-si da cu parerea in chestii care nu-l privesc,mai ales ca singura lui functie e aceea de odrasla a noului "convicted in chief". Pana una-alta Romania a dat o lectie Americii, cam asa-i normal sa se rezolve o problema intr-un stat democrat,nu pronind un razboi civil cum a fost cat pe ce s-o faca Trump Sr, ca sa nu mai vorbesc de faptul ca de ajungea unul ca Georgescu la butoane ii zbura pe americani de pe aici - sau macar facea tot posibilul.

Avatar comentarii

popbog 07.12.2024, 20:25

cineva are impresia ca ala vorbeste fara stirea lu ta-su?si stati usor ca urmeaza si altele(multe)..spor.

Avatar comentarii

Realist2023 07.12.2024, 21:30

mattheus   •  07.12.2024, 10:47

Sunt tare curios cum scoate cămașă A Antena 3 la ce a zis aici administratia Trump

Nu exista (deocamdata) "administratia Trump" !! PS: Muska a doborat toate recordurile, a bagat 270 de milioane de dolari in campania lui Dumb. Alegeri cumparate fatis, curat-murdar !

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.