| Ştiri | Știri Externe

Gregorian Bivolaru, arestat în Franţa într-un dosar de viol, răpire și trafic de persoane. Presa franceză: 26 de femei, găsite în locuința sa „în condiții improprii”

« Înapoi la articol

Comentarii (49)
Avatar comentarii

durban22 29.11.2023, 09:21

***

Acest comentariu a fost moderat pentru: calomnie

Avatar comentarii

laurlaur2180 29.11.2023, 10:35

Poate da in judecata si statul francez acum. Ca de la cel roman a obtinut bani...desi acuzele au fost la fel, dar CEDO i-a dat dreptate.

Avatar comentarii

DorinB 29.11.2023, 11:45

Este persecutat din cauza ca a fost impotriva vaccinarii!

Avatar comentarii

nicstrad 29.11.2023, 12:41

Din pacate, el si-a lansat "cariera" in Romania, cu statutul autoasumat de guru in yoga tantrica. E periculos cand te joci si manipulezi mintile oamenilor. Tineri care cauta niste cauze mai nobile, dincolo de o societate pragmatica, cad din lac in put prin " integrare absoluta" ... iar MISA a devenit o afacere internationala rentabila. Oricum, Bivolaru, acum milionar, dovedeste ca stie el ceva yoga, daca la 71 de ani reuseste sa satisfaca 26 de femei cu mintile bine spalate.

Avatar comentarii

AntiProMisa 29.11.2023, 12:43

Bun! Din stire reiese ca Bivolaru a fost arestat ca oferea extaz tinerelor fete. O fi bine.. o fi rau.. sa-l lasam la judecata. Dar oare pedo filii, ei, care se cunosc care sunt ei, pe ei cine oare si cand ii mai aresteaza si ii mai judeca? Si sunt atatia printre noi, si unii chiar cu stare.

Avatar comentarii

Simona.T 29.11.2023, 12:43

Poate justitia franceza va reusi sa opreasca aceasta creatura, a nostra nu a reusit...

Avatar comentarii

MironCozma 29.11.2023, 13:00

DorinB   •  29.11.2023, 09:45

Este persecutat din cauza ca a fost impotriva vaccinarii!

Nu a vrut sa le vaccineze pe cele 26 de fete?

Avatar comentarii

chiruleonard 29.11.2023, 15:10

Foarte bine. Sa faca ani grei de puscarie...

Avatar comentarii

SWAMISWAMI 18.01.2024, 03:46

ACEST *** TIBETAN YAK MAESTRUL OX MESTER MARE IN MAGIE SHAMANISTA BON A FOST PT TOTDEAUNA INVINS! 0_ 1 SWAMI SWAMI EU SUNT UNUL DIN ACEI PRIETENI BUNI DE A LUI GRIEG SCUMPI ALIAS EL AL ALIAS MAGNUSS AURLLOSSON ....TE AM DECAPITAT MESTERE MALEFIC CE AI DISTRUS CONSTIINTA I AM! ESTI UN GUNOI ***AURE BALAURE!

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.