Asta era de competenta instituției de invatamant. Dar ma rog in timpurile dictaturii corectitudinii nimeni nu scapa. Asa il vom vedea pe Bulai impartimmnd celula cu baietei de 6 ani.
Vreţi să vedeţi aşa ceva şi în România? Atunci ţipaţi în continuare pentru "pace" şi "suveranitate", pentru ieşirea din NATO şi UE, pentru că Rusia GARANTAT se va opri la Ucraina şi ne va respecta graniţele, aşa cum a făcut-o şi în 1812, 1878, 1940 etc. Să ne amintim de câte ori ne-a invadat Rusia și de câte ori ne-a invadat NATO.
E important dacă e bogat ? A muncit omul ca noi toți .Important e altceva.
Rusia e o ***! Ucraina trebuie ajutata cu tot ce se poate si chiar mai mult, armament si tehnica militara fara limite, daca nu ma insel USA a ajuns la undeva de 1 milion de obuze pe luna, poate si mai mult. USA a fost si este garantul pacii, daca n-ar fi USA sau visul *** al Trompetei s-ar indeplini, Rusia si China si-ar face de cap. Cu cine a vrut sa imparta Germania nazista Europa in doua? Cu muscalaii, care acum si-au dat arama pe fata, nazismul n-a disparut ci s-a inmultit in *** ***.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
E important dacă e bogat ? A muncit omul ca noi toți .Important e altceva.
Băi Cuviosule,dacă ieșim din UE și NATO, Rusia abia așteaptă, să facă ce vrea cu noi,nici să respiri nu mai poți, fără acceptul lor,așa cum a făcut-o, până să aderăm. Aviz șoșocarilor și hauriștilor
Război în Ucraina, ziua 789 | Explozii în Harkov. Ruşii au lovit obiective de infrastructură, inclusiv un mare turn de televiziune din oraş
« Înapoi la articol
Marica13 23.04.2024, 00:56
NicolaeS • 13.09.2024, 08:19
Ai bani de ditamai masina dar nu ai bani de parcare si amenda binemeritata. Nesimtire ! Apropo d-na Stamen, ai deraiat de la titlul articolului.
In istorie rusi au fost si sunt niste criminali..oare nu s au saturat de atat razboi...
izabela 23.04.2024, 01:18
Off doamne ce este acolo săraci copilași
izabela 23.04.2024, 01:19
Rușilor dați-le pace ce tot căutați atâtea probleme
izabela 23.04.2024, 01:20
Câta durere foamete pentru niște *** de oamenii
izabela 23.04.2024, 01:21
cuma de nu se găsește cineva să-l inpuste pe puțin sa se termine acesta problema
Petru33 23.04.2024, 01:38
dante69 • 13.09.2024, 10:21
Asta era de competenta instituției de invatamant. Dar ma rog in timpurile dictaturii corectitudinii nimeni nu scapa. Asa il vom vedea pe Bulai impartimmnd celula cu baietei de 6 ani.
????????????????????????????????
Catalin08 23.04.2024, 01:41
Toata suferinta ucrainienilor va aduce libertate acestui popor, iar muscalaii vor ramane in cocina din care au iesit.
Sfantul_Cuvios_Pafnutie 23.04.2024, 02:50
Vreţi să vedeţi aşa ceva şi în România? Atunci ţipaţi în continuare pentru "pace" şi "suveranitate", pentru ieşirea din NATO şi UE, pentru că Rusia GARANTAT se va opri la Ucraina şi ne va respecta graniţele, aşa cum a făcut-o şi în 1812, 1878, 1940 etc. Să ne amintim de câte ori ne-a invadat Rusia și de câte ori ne-a invadat NATO.
Catalin08 23.04.2024, 03:25
ciobanudorin_2006 • 13.09.2024, 11:49
E important dacă e bogat ? A muncit omul ca noi toți .Important e altceva.
Rusia e o ***! Ucraina trebuie ajutata cu tot ce se poate si chiar mai mult, armament si tehnica militara fara limite, daca nu ma insel USA a ajuns la undeva de 1 milion de obuze pe luna, poate si mai mult. USA a fost si este garantul pacii, daca n-ar fi USA sau visul *** al Trompetei s-ar indeplini, Rusia si China si-ar face de cap. Cu cine a vrut sa imparta Germania nazista Europa in doua? Cu muscalaii, care acum si-au dat arama pe fata, nazismul n-a disparut ci s-a inmultit in *** ***.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
Vasycool1976 23.04.2024, 08:30
ciobanudorin_2006 • 13.09.2024, 11:49
E important dacă e bogat ? A muncit omul ca noi toți .Important e altceva.
Băi Cuviosule,dacă ieșim din UE și NATO, Rusia abia așteaptă, să facă ce vrea cu noi,nici să respiri nu mai poți, fără acceptul lor,așa cum a făcut-o, până să aderăm. Aviz șoșocarilor și hauriștilor
‹ 1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.