« Înapoi la articol
Aura1 06.04.2024, 17:24
Am auzit de astfel de practici și pe la noi, dar se pare că există precedent...
JONS 06.04.2024, 18:38
localnici? cum e asta - localnic fara casa? face misto de voi goagalu.
iugavirgil 07.04.2024, 09:27
Deci ibizenii stau la cort si rulote în locul turiștilor. Incredibil dar adevarat ' aceași sărăcie a localnicilor e vizibilă si in alte zone turistice din spania. Vezi Costa Brava de exemplu
relutu63 07.04.2024, 11:27
Localnici stau in cort!,de ce ii mai zice localnic?
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Insula petrecerilor din Mediterană a devenit inaccesibilă pentru localnici: oamenii se mută în mașini și corturi pentru că nu își permit chiria
« Înapoi la articol
Aura1 06.04.2024, 17:24
Am auzit de astfel de practici și pe la noi, dar se pare că există precedent...
JONS 06.04.2024, 18:38
localnici? cum e asta - localnic fara casa? face misto de voi goagalu.
iugavirgil 07.04.2024, 09:27
Deci ibizenii stau la cort si rulote în locul turiștilor. Incredibil dar adevarat ' aceași sărăcie a localnicilor e vizibilă si in alte zone turistice din spania. Vezi Costa Brava de exemplu
relutu63 07.04.2024, 11:27
Localnici stau in cort!,de ce ii mai zice localnic?
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.