| Ştiri | Știri Externe

Insula petrecerilor din Mediterană a devenit inaccesibilă pentru localnici: oamenii se mută în mașini și corturi pentru că nu își permit chiria

« Înapoi la articol

Comentarii (4)
Avatar comentarii

Aura1 06.04.2024, 17:24

Am auzit de astfel de practici și pe la noi, dar se pare că există precedent...

Avatar comentarii

JONS 06.04.2024, 18:38

localnici? cum e asta - localnic fara casa? face misto de voi goagalu.

Avatar comentarii

iugavirgil 07.04.2024, 09:27

Deci ibizenii stau la cort si rulote în locul turiștilor. Incredibil dar adevarat ' aceași sărăcie a localnicilor e vizibilă si in alte zone turistice din spania. Vezi Costa Brava de exemplu

Avatar comentarii

relutu63 07.04.2024, 11:27

Localnici stau in cort!,de ce ii mai zice localnic?

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.