| Ştiri | Știri Locale

Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal

« Înapoi la articol

Comentarii (4)
Avatar comentarii

Simplu 18.05.2026, 01:53

Justitia pune problema asa.DACA A CAPTURAT 9 PESTI INTRO ZII IN ULTIMII 84 DE ANI A CAPTURAT 274000 DE PESTI. PE CARE IA MANCAT CU MUJDEI DE USTUROI.CAZ GRAV.PENAL.🤣🤣🤣

Avatar comentarii

PetruDoru 18.05.2026, 07:54

Uite asa cu noua pesti pe care sa ii mananci, esti mai hot decat PSD PNL AUR si toti sinecuristii luati la un loc. Si pentru ca tie iti e foame, ei stau cu fundurile lor de olgutze si alinutze, pe sute de milioane de euro! Rusine!

Avatar comentarii

Mitica59 18.05.2026, 12:39

Penibili,dacă ar fi făcut la școală mai multe ore despre rolul și locul polițistului în societate,îl puneau sa strângă sculele, îi urau o zi bunasi îl trimiteau acasă. Cind va ajunge dosarul la parchet sint convins că se va găsii u procuror destept care să DEA NUP și să anuleze și amenda.

Avatar comentarii

GeorgeChirita 18.05.2026, 14:05

Bună ziua. Eu sunt Tulcean.Domnilor pentru 9pesti pe care domnul a vrut să-și facă o masă în ziua respectivă are dosar penal? Dar cum rămâne cu cei care iau sute de tone de pește din Delta Dunării care mai e si Rezervație? Toți din parlament au terenuri acolo dar nimeni nu-i pune la răspundere. Ministerul Mediului ce face ? Au și ei comisioane poate așa că dacă vrei să mănânci pușcărie asta e România

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.