| Ştiri | Știri România

Primarul din Crevedia, unde a avut loc explozia unei stații GPL soldată cu șase morți, și-a mărit salariul cu 70%

« Înapoi la articol

Comentarii (39)
Avatar comentarii

Gabryella 15.11.2023, 05:19

Cine-mparte parte-și face!La noi ca la nimeni!

Avatar comentarii

Sthelian 15.11.2023, 05:40

Si daca nu era explozia merta marirea de 70%???

Avatar comentarii

Richardxyz13 15.11.2023, 07:42

lipanileana   •  14.11.2023, 22:30

Pentru ei mereu sunt bani ,ei să trăiască bine ,poporul nu contează.

Poporul este un popor de slugi, care reacționează doar pe internet. Asa merită tot poporul. Chiar mai rau. Ar trebui sa le mai taie si din salarii. Rumânii, um popor de iobagi care trăiesc cum bate vântul

Avatar comentarii

Richardxyz13 15.11.2023, 07:42

lipanileana   •  14.11.2023, 22:30

Pentru ei mereu sunt bani ,ei să trăiască bine ,poporul nu contează.

Poporul este un popor de slugi, care reacționează doar pe internet. Asa merită tot poporul. Chiar mai rau. Ar trebui sa le mai taie si din salarii. Rumânii, un popor de iobagi care trăiesc cum bate vântul

Avatar comentarii

Aura1 15.11.2023, 08:09

Foarte frumos, să fie cu noroc.

Avatar comentarii

AlexandraMilu 15.11.2023, 08:27

Sărăcuțul de el... Nu mai avea din ce sa trăiască...

Avatar comentarii

bituca 15.11.2023, 08:29

Considera ca isi face foarte bine treaba.

Avatar comentarii

VioC2023 15.11.2023, 08:52

Acesta da salariu de secretara!

Avatar comentarii

VioC2023 15.11.2023, 08:52

Acesta da salariu de secretara!!

Avatar comentarii

hurricane 15.11.2023, 09:43

ca asa merge treaba peste tot in tara

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.