Pentru ei mereu sunt bani ,ei să trăiască bine ,poporul nu contează.
Poporul este un popor de slugi, care reacționează doar pe internet. Asa merită tot poporul. Chiar mai rau. Ar trebui sa le mai taie si din salarii. Rumânii, um popor de iobagi care trăiesc cum bate vântul
Pentru ei mereu sunt bani ,ei să trăiască bine ,poporul nu contează.
Poporul este un popor de slugi, care reacționează doar pe internet. Asa merită tot poporul. Chiar mai rau. Ar trebui sa le mai taie si din salarii. Rumânii, un popor de iobagi care trăiesc cum bate vântul
Primarul din Crevedia, unde a avut loc explozia unei stații GPL soldată cu șase morți, și-a mărit salariul cu 70%
« Înapoi la articol
Gabryella 15.11.2023, 05:19
Cine-mparte parte-și face!La noi ca la nimeni!
Sthelian 15.11.2023, 05:40
Si daca nu era explozia merta marirea de 70%???
Richardxyz13 15.11.2023, 07:42
lipanileana • 14.11.2023, 22:30
Pentru ei mereu sunt bani ,ei să trăiască bine ,poporul nu contează.
Poporul este un popor de slugi, care reacționează doar pe internet. Asa merită tot poporul. Chiar mai rau. Ar trebui sa le mai taie si din salarii. Rumânii, um popor de iobagi care trăiesc cum bate vântul
Richardxyz13 15.11.2023, 07:42
lipanileana • 14.11.2023, 22:30
Pentru ei mereu sunt bani ,ei să trăiască bine ,poporul nu contează.
Poporul este un popor de slugi, care reacționează doar pe internet. Asa merită tot poporul. Chiar mai rau. Ar trebui sa le mai taie si din salarii. Rumânii, un popor de iobagi care trăiesc cum bate vântul
Aura1 15.11.2023, 08:09
Foarte frumos, să fie cu noroc.
AlexandraMilu 15.11.2023, 08:27
Sărăcuțul de el... Nu mai avea din ce sa trăiască...
bituca 15.11.2023, 08:29
Considera ca isi face foarte bine treaba.
VioC2023 15.11.2023, 08:52
Acesta da salariu de secretara!
VioC2023 15.11.2023, 08:52
Acesta da salariu de secretara!!
hurricane 15.11.2023, 09:43
ca asa merge treaba peste tot in tara
‹ 1 2 3 4 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.