Dar nu se mai termina mizeriile astea,vizita privata,semiprivata,concediu de odihna in Transilvania.....Nu aveti *** ca sa puneti interdictie de intrare in Romania 3 luni asa de control,daca se repeta prostia si mizeria atunci interdictie 1 an,5 ani,10 ani,50 de ani......Dar cine sa faca Aurescu un fricos si un politruc,pensionarul general ocupat cu predarea de stafeta la Cine????? sau domnul Ciolanu ocupat cu crestera in sondaje a PSD.....N are cine ,,,,,Romania este sat fara caini...din pacate
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
Dar nu se mai termina mizeriile astea,vizita privata,semiprivata,concediu de odihna in Transilvania.....Nu aveti *** ca sa puneti interdictie de intrare in Romania 3 luni asa de control,daca se repeta prostia si mizeria atunci interdictie 1 an,5 ani,10 ani,50 de ani......Dar cine sa faca Aurescu un fricos si un politruc,pensionarul general ocupat cu predarea de stafeta la Cine????? sau domnul Ciolanu ocupat cu crestera in sondaje a PSD.....N are cine ,,,,,Romania este sat fara caini...din pacate
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
si mai vrei in zona Schengen ? vai de capul tau :)
Aceste declaratii venite din partea Ungariei sunt menite sa agite minoritatea in vederea obtinerii unei autonomii regionale ca mai apoi sa poata obtine o unificare. Niste vise umede care ne agita mai mult pe noi ca ungurii nu mai au vreo diferenta in nivelul de trai fata de noi.
Autoritatile trebuie sa fie ferme in aceste cazuri si sa ceara oprirea oricaror astfel de manifestatii.
nu a facut nici o declaratie publica, a postat pe fb o poza cu adunarea religioasa de la Sumuleu si a citat un rand din Imnul Secuiesc de peste 100 de ani. ce va mai place sa manipulati prostimea :(
Daca oricum e zi libera, data de 4 iunie ar trebui sarbatorita oficial de toate institutiile statului roman SI ca ziua trianonului !
Sa avem pancarde si stegulete cu "4 iunie - Trianon" care sa fie arborate in TOATE judetele, obligatoriu.
Nu este prima data cand se întamplă aceste lucru ... MAE latră la luna ... cei mai proști . Ofensiva mascata a ungurilor a început de mult timp . Dar , ce sa-i faci ? Cand ai miniștri de la " ei " ... Asa o fi și in alte țari ? Multe ar fi de spus ... Desteapta-te , Romane !
Da, vrem! și-o să și intrăm! voi nici după o mie de ani și știu că vă e ciudă de muriți, așa că aveți sarcină de serviciu să băgați strâmbe! Hai pașol na turbinca, ciorti anonim :D că te-am recunoscut după damf = miros, ca Zorro ori Boeing ai voștri! :)))
Toate „genoflexiunile” ideologice ale oficialilor din Buda sunt „praf în ochi” și au în spate mici „îmboldiri” de la HQ bolșevic: vă mai reducem prețu’ la gaz cu o zecime de eurocent dacă mai băgați o strâmbă și mai tulburați nițel apele aici sau dincolo. Și mai știm o nație, multă vreme înfrățită cu ei, care execută, la fel, comenzi bolșevice anti-europene. Soluția, cu oficialii din Buda, este să nu-i băgăm în seamă. NU AU CE SĂ NE FACĂ. UDMR-ul oricum își are votanții lor, cu sau fără intervenții urât mirositoare de la Buda. Ungurii din România trebuie să se simtă mai apropiați de România odată cu românii din România (și de pe unde-or fi ei, mai puțin din, ăăă, Haga / Regatul Țărilor de Jos de-i zice de fapt Leningrad). Dacă am plăcintă cu mere pe farfurie pe masă poți tu să-mi fluturi la nas orice promisiuni de plăcinte că nu-mi pasă, IO AM PLĂCINTA MEA și-ți dau flit. La fel, propaganda prinde PE BURTA GOALĂ, soluția e să eradicăm „foamea” și scăpăm de efectele propagandei – naționaliste, revizioniste, anti-capitaliste, anti-americane, anti-UE, anti-LGBT, anti-catolico-protestantă, anti-ce-o-fi-ea, scăpăm de dușmanii imaginari pe care călărește, bine-merci, propaganda cu gură mare (puternic sponsorizată de bolșevici). BUNĂSTARE PENTRU TOȚI = soluția la toate fals cutremurele astea.
MAE a reacționat la mesajele „publice neadecvate” transmise de președinta Ungariei în timpul vizitei în România
« Înapoi la articol
Nexus 29.05.2023, 12:59
Dar nu se mai termina mizeriile astea,vizita privata,semiprivata,concediu de odihna in Transilvania.....Nu aveti *** ca sa puneti interdictie de intrare in Romania 3 luni asa de control,daca se repeta prostia si mizeria atunci interdictie 1 an,5 ani,10 ani,50 de ani......Dar cine sa faca Aurescu un fricos si un politruc,pensionarul general ocupat cu predarea de stafeta la Cine????? sau domnul Ciolanu ocupat cu crestera in sondaje a PSD.....N are cine ,,,,,Romania este sat fara caini...din pacate
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
parpalache 29.05.2023, 13:22
Dar când vom auzi și pe Johannis sa zica:„Apara Doamne,pe românii din Ucraina”(Ca noi,nu suntem doar niște marionete)!
anonimus 29.05.2023, 13:25
Nexus • 29.05.2023, 09:59
Dar nu se mai termina mizeriile astea,vizita privata,semiprivata,concediu de odihna in Transilvania.....Nu aveti *** ca sa puneti interdictie de intrare in Romania 3 luni asa de control,daca se repeta prostia si mizeria atunci interdictie 1 an,5 ani,10 ani,50 de ani......Dar cine sa faca Aurescu un fricos si un politruc,pensionarul general ocupat cu predarea de stafeta la Cine????? sau domnul Ciolanu ocupat cu crestera in sondaje a PSD.....N are cine ,,,,,Romania este sat fara caini...din pacate
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
si mai vrei in zona Schengen ? vai de capul tau :)
anonimus 29.05.2023, 13:30
Namedoesnotmatter • 29.05.2023, 08:59
Aceste declaratii venite din partea Ungariei sunt menite sa agite minoritatea in vederea obtinerii unei autonomii regionale ca mai apoi sa poata obtine o unificare. Niste vise umede care ne agita mai mult pe noi ca ungurii nu mai au vreo diferenta in nivelul de trai fata de noi. Autoritatile trebuie sa fie ferme in aceste cazuri si sa ceara oprirea oricaror astfel de manifestatii.
nu a facut nici o declaratie publica, a postat pe fb o poza cu adunarea religioasa de la Sumuleu si a citat un rand din Imnul Secuiesc de peste 100 de ani. ce va mai place sa manipulati prostimea :(
andrei.v.c 29.05.2023, 13:59
Ăștia de la guvern dau declarații doar sa nu uitam că există și încasează bani degeaba. Nu doar ei, dar și tot sistemul de consilieri și alți sugători
Imparatul_e_gol_pe_YOUTUBE 29.05.2023, 16:12
Daca oricum e zi libera, data de 4 iunie ar trebui sarbatorita oficial de toate institutiile statului roman SI ca ziua trianonului ! Sa avem pancarde si stegulete cu "4 iunie - Trianon" care sa fie arborate in TOATE judetele, obligatoriu.
ARCADIEzaporojanu 29.05.2023, 16:28
MUTU ALA DE LA COTROCENI UNDE ESTE >?? A MURIT ? DOAMNE AJUTA ! AMIN ! *** SE ADUNA LA UN LOC !
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
razvan2022 29.05.2023, 18:03
Nu este prima data cand se întamplă aceste lucru ... MAE latră la luna ... cei mai proști . Ofensiva mascata a ungurilor a început de mult timp . Dar , ce sa-i faci ? Cand ai miniștri de la " ei " ... Asa o fi și in alte țari ? Multe ar fi de spus ... Desteapta-te , Romane !
Gandalf_the_Grey 29.05.2023, 18:58
terra.nova • 16.05.2023, 18:12
Gardeleni civilizati
Da, vrem! și-o să și intrăm! voi nici după o mie de ani și știu că vă e ciudă de muriți, așa că aveți sarcină de serviciu să băgați strâmbe! Hai pașol na turbinca, ciorti anonim :D că te-am recunoscut după damf = miros, ca Zorro ori Boeing ai voștri! :)))
Gandalf_the_Grey 29.05.2023, 19:00
terra.nova • 16.05.2023, 18:12
Gardeleni civilizati
Toate „genoflexiunile” ideologice ale oficialilor din Buda sunt „praf în ochi” și au în spate mici „îmboldiri” de la HQ bolșevic: vă mai reducem prețu’ la gaz cu o zecime de eurocent dacă mai băgați o strâmbă și mai tulburați nițel apele aici sau dincolo. Și mai știm o nație, multă vreme înfrățită cu ei, care execută, la fel, comenzi bolșevice anti-europene. Soluția, cu oficialii din Buda, este să nu-i băgăm în seamă. NU AU CE SĂ NE FACĂ. UDMR-ul oricum își are votanții lor, cu sau fără intervenții urât mirositoare de la Buda. Ungurii din România trebuie să se simtă mai apropiați de România odată cu românii din România (și de pe unde-or fi ei, mai puțin din, ăăă, Haga / Regatul Țărilor de Jos de-i zice de fapt Leningrad). Dacă am plăcintă cu mere pe farfurie pe masă poți tu să-mi fluturi la nas orice promisiuni de plăcinte că nu-mi pasă, IO AM PLĂCINTA MEA și-ți dau flit. La fel, propaganda prinde PE BURTA GOALĂ, soluția e să eradicăm „foamea” și scăpăm de efectele propagandei – naționaliste, revizioniste, anti-capitaliste, anti-americane, anti-UE, anti-LGBT, anti-catolico-protestantă, anti-ce-o-fi-ea, scăpăm de dușmanii imaginari pe care călărește, bine-merci, propaganda cu gură mare (puternic sponsorizată de bolșevici). BUNĂSTARE PENTRU TOȚI = soluția la toate fals cutremurele astea.
‹ 1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.