| Ştiri | Știri România

Aproape 800 de români și liderul PSD Argeș se află în Israel, anunță Marcel Ciolacu. „Căutăm variantele ca să-i aducem cât mai repede acasă”

« Înapoi la articol

Comentarii (11)
Avatar comentarii

durban22 08.10.2023, 10:47

Ciolacu trebuia musai sa precizeze 800 de romani si LIDERUL PSD ARGES, exact cum ar fi fost MESIA pe acolo cei 800 de romani nu sant chiar asa de importanti !.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.