3988-143049-5spanzurata12_b.jpg

Cadavrul Larisei Puiu, de 20 de ani, a fost descoperit luni seară, de un tânăr de 18 ani, cu care împărţea apartamentul. Apropiaţii spun că tânăra era abătută de aproape o lună, de când iubitul ei, Costi, s-a sinucis, în Vatra Dornei, judeţul Suceava. De atunci, Larisa plângea continuu şi era plină de remuşcări.

Avea poza băiatului pe monitor

Fata s-a dus săptămâna trecută la Vatra Dornei, unde a revăzut locurile în care se plimba cu iubitul ei. Copleşită de sentimentul de vinovăţie, Larisa s-a întors la Timişoara şi s-a sinucis, spânzurându- se de candelabru. Poliţiştii au găsit pe monitorul calculatorului poza cu iubitul fetei.

Foto: Hoţu Corina

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.