Livetext: Discuții decisive la Vila Lac între Veștea și Grindeanu. Mai mulți parlamentari PSD nu vor vota guvernul / Cum explică Bolojan graba de a convoca Congresul Extraordinar
Vestea vrea guvern cu PSD plin de ministri impostori, mafioti, incompetenti si vrea sa fie votat de extremistii AUR-SOS-POT... N. PeseDan trebuie sa fie \"mandru\" de mizeria pe care a facut-o impreuna cu Grindeanu.
Trebuie sà-mi aleg cu grijà cuvintele,cà ori algoritmul àstura imi dà de mà juleste sà specificàm ( nu este obisnuit cu argourile) si mà blocheazà ,ori \'\'Vestea àsta\'\' sa vestejit ca loboda in bàtaia soarelui. Mài oameni buni Nicusor !cel drept si neinfricat si-a dat ; Sah-mat la rege. Adicà; El a mutat,el si-a ales miscàrile,si a reusit sà se batà singur dupà ce a pariat pe marzoaga aleasà Vestea . Chemati-o ! Cum vreti voi ; Masochism,infatuare sau nepricepere. Cum sà vii cu Vestea, cande sàracul de el este varianta lui Dàncilà. Aia ! Màcar avea studii la zii,o facultate pe bune,nu ca àsta care a fàcut o bombà de facultate care sa si desfintat intre timp.iar cand a fàcut-o nu era nici acreditatà. Necusoare ! Pài dacà aud àia de la Sorbona cà un\'\' les eleves\'\' de al lor a pus-o de o combinatie te trimit; ( Mon dieu au diable). Si pe tine si pe Vestea cel fàrà carte.
Livetext: Discuții decisive la Vila Lac între Veștea și Grindeanu. Mai mulți parlamentari PSD nu vor vota guvernul / Cum explică Bolojan graba de a convoca Congresul Extraordinar
« Înapoi la articol
nasty1 17.06.2026, 13:01
Vestea vrea guvern cu PSD plin de ministri impostori, mafioti, incompetenti si vrea sa fie votat de extremistii AUR-SOS-POT... N. PeseDan trebuie sa fie \"mandru\" de mizeria pe care a facut-o impreuna cu Grindeanu.
teufelmann 17.06.2026, 14:34
Mult succes! Cel mai prost guvern european e mai bun cu mult decât geto-daco-rușii lui Simi Petardă și Guru Călin.
jonradu 17.06.2026, 18:51
Trebuie sà-mi aleg cu grijà cuvintele,cà ori algoritmul àstura imi dà de mà juleste sà specificàm ( nu este obisnuit cu argourile) si mà blocheazà ,ori \'\'Vestea àsta\'\' sa vestejit ca loboda in bàtaia soarelui. Mài oameni buni Nicusor !cel drept si neinfricat si-a dat ; Sah-mat la rege. Adicà; El a mutat,el si-a ales miscàrile,si a reusit sà se batà singur dupà ce a pariat pe marzoaga aleasà Vestea . Chemati-o ! Cum vreti voi ; Masochism,infatuare sau nepricepere. Cum sà vii cu Vestea, cande sàracul de el este varianta lui Dàncilà. Aia ! Màcar avea studii la zii,o facultate pe bune,nu ca àsta care a fàcut o bombà de facultate care sa si desfintat intre timp.iar cand a fàcut-o nu era nici acreditatà. Necusoare ! Pài dacà aud àia de la Sorbona cà un\'\' les eleves\'\' de al lor a pus-o de o combinatie te trimit; ( Mon dieu au diable). Si pe tine si pe Vestea cel fàrà carte.
MarinPreda 17.06.2026, 21:13
Liberalii au o singura placa: PSD sa recunoască ca a greșit, Nicușor sa recunoască ca a greșit, etc. Parca ar fi la grădiniță. Atat s-a putut.
Elgabri 18.06.2026, 01:33
Vestea este un mafiot dovedit ce pretentii sa ai de la el !!
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.