"Sondajul este autofinanțat, nu a fost comandat de niciun partid"- si noi trebuie sa fim atat de fraieri incat sa-l credem.Pe Pieleanu sa-l creada confratii sinecuristi de la SNSPA care l-au albit si au dat si un verdict inaintea justitiei in cazurile de hartuire sexuala si proxenetism.
Tovarașul Pieleanu ne crede atat de fraieri si incapabili sa intelegem cum merg șmecheriile cu aceste firme de propaganda care functioneaza sub paravanul de firme de sondare a opiniei publice.Tov.Pieleanu stim foarte bine cum functioneaza atat firmele paravan cat si parandărătul cu Varanul TV , adica A3.
PS.Recomand cititorilor : "Cine sunt patronii institutelor de sondare înaintea anului cu patru runde de alegeri. Condamnați pentru corupție, politicieni, jurnaliști"- Oana Despa,Europa Libera 12 Sept.2023. Articolul se afla pe net ,inclusiv opinia confrateluilui Pieleanu de la SNSPA , Pârvulescu despre ce au devenit aceste firme.
Simion trebuie să facă promisiuni foarte mari ca să câștige din primul tur.
Scopul sondajelor este de a creea iluzia ca doar anumiti candidati au sanse. Sunt doar o manipulare si de aceea se constata erori dramatice ale sondajelor dupa alegeri.
Ce le spunea doamna Lasconi votanţilor PNL despre votul util? Oare ce i-ar trebui domanei Lasconi să lase orgoliul de a candida, total inutil la aceste alegeri? Dacă în toamnă era normal să candideze, pentru a trage partidul la alegerile generale, acum participarea dumneaei la aceste alegeri este total inutilă. Singurl câştigător ar fi candidatul coaliţiei, adormitul Crin, adică coaliţia în care USR nu va avea loc niciodată, dacă se va termina cu Crin la Cotroceni. Şi care este menirea unui partid politic, nu să ajungă la guvernare? Nu vrea să ajungă să-i reprezinte pe cei care i-au votat, că doar cei care i-au votat nu i-au trimis în opoziţie, i-au vrut la putere...
Cum vor vota românii la alegerile prezidențiale 2025. Surprize la procente, în primul sondaj Avangarde după ce Călin Georgescu a fost scos din joc
« Înapoi la articol
rottwailer 24.03.2025, 22:44
Cine mai are incredere in sondajele voastre partinice?! Minciuni pentru adormirea concurentei. Am vazut cum a fost cu sondajele si Georgescu!
CamelianPropinatiu 24.03.2025, 23:07
Simion trebuie să facă promisiuni foarte mari ca să câștige din primul tur.
bog53dan 25.03.2025, 08:33
Se pare ca ati innebunit cu toti !...
BONY 25.03.2025, 08:42
In tara orbilor, chiorul e imparat...(proverb)
tomitan 25.03.2025, 08:52
"Sondajul este autofinanțat, nu a fost comandat de niciun partid"- si noi trebuie sa fim atat de fraieri incat sa-l credem.Pe Pieleanu sa-l creada confratii sinecuristi de la SNSPA care l-au albit si au dat si un verdict inaintea justitiei in cazurile de hartuire sexuala si proxenetism. Tovarașul Pieleanu ne crede atat de fraieri si incapabili sa intelegem cum merg șmecheriile cu aceste firme de propaganda care functioneaza sub paravanul de firme de sondare a opiniei publice.Tov.Pieleanu stim foarte bine cum functioneaza atat firmele paravan cat si parandărătul cu Varanul TV , adica A3. PS.Recomand cititorilor : "Cine sunt patronii institutelor de sondare înaintea anului cu patru runde de alegeri. Condamnați pentru corupție, politicieni, jurnaliști"- Oana Despa,Europa Libera 12 Sept.2023. Articolul se afla pe net ,inclusiv opinia confrateluilui Pieleanu de la SNSPA , Pârvulescu despre ce au devenit aceste firme.
dinamo_forever_77 25.03.2025, 09:20
Iarasi incercati sa manipulati cu aceste sondaje OTRAVITE? Nu va crede NIMENI!!!
lustin 25.03.2025, 10:51
CamelianPropinatiu • 24.03.2025, 21:07
Simion trebuie să facă promisiuni foarte mari ca să câștige din primul tur.
Scopul sondajelor este de a creea iluzia ca doar anumiti candidati au sanse. Sunt doar o manipulare si de aceea se constata erori dramatice ale sondajelor dupa alegeri.
sormar 25.03.2025, 11:58
Ce le spunea doamna Lasconi votanţilor PNL despre votul util? Oare ce i-ar trebui domanei Lasconi să lase orgoliul de a candida, total inutil la aceste alegeri? Dacă în toamnă era normal să candideze, pentru a trage partidul la alegerile generale, acum participarea dumneaei la aceste alegeri este total inutilă. Singurl câştigător ar fi candidatul coaliţiei, adormitul Crin, adică coaliţia în care USR nu va avea loc niciodată, dacă se va termina cu Crin la Cotroceni. Şi care este menirea unui partid politic, nu să ajungă la guvernare? Nu vrea să ajungă să-i reprezinte pe cei care i-au votat, că doar cei care i-au votat nu i-au trimis în opoziţie, i-au vrut la putere...
Catalin210783 25.03.2025, 21:04
Oare cine ii mai crede pe astea de la Avangard ?
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.