„Prima mea casă, după ce am fugit de la Ştefăneşti, a fost un apartament modest. Soţia a văzut nişte copii la geam, la etajul trei. Apoi mama când a venit la mine mi-a spus că stătea cineva cu o pălărie în uşă, apoi iar s-a repetat soţiei. A venit tatal ei care este decedat şi-i spunea ‘fetiţa mea să nu te sperii, stai liniştită’, apoi m-a trezit şi mi-a spus că tatal ei a dat pilota jos şi chiar era jos”, a povestit artistul.

„Dacă toata luema spune aşa, am ieşit din casă şi l-am văzut pe unul cu un celular în mână, abia apărusera. I-am zis, vrei „vrei o casă şi-mi dai telefonul?”. Mi-a dat telefonul şi i-am dat apartamentul. Apoi m-am mutat la ţară şi nu aveam semnal, îl luasem degeaba (…) M-am intalnit cu proprietarul peste 5 ani şi mi-a spus: am avut numai probleme, îmi apăreau fel şi fel de siluete după care l-am găsit pe socrul meu spânzurat. Atunci m-am speriat”, a mai spus Adi Minune.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.