Unul dintre taximetrişti a fost lovit cu brutalitate de cei trei clienţi turmentaţi, care s-au enervat de îndată ce le-a fost refuzată comanda. Alţi doi colegi ai victimei i-au sărit în ajutor, însă au avut şi ei aceeaşi soartă.

Unul dintre bărbaţii aflaţi în stare de ebrietate l-a înjunghiat pe un taximetrist, dar din fericire lama cuţitului nu i-a atins niciun organ vital. Victima a fost dusă direct la sala de operaţii, iar acum starea sa de sănătate este stabilă.

Poliţiştii argeşeni au reuşit să-i identifice şi să-i reţină pe agresori la doar câteva ore după scandal. Aceştia sunt cercetaţi în stare de libertate pentru vătămare corporală şi riscă o pedeapsă cu închisoarea.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.