Și dacă e adevărat… ce semeni aia culegi. Dacă intra unu peste mine în casă doar nu se așteaptă să îl pun la masă și să îi dau apoi o cafea…războiul scoate ce e mai rău din oameni.
Era si timpul ca rusia sa livreze pe piata asemenea prapaganda.
Daca vor sa stearga o tara de pe harta politica a lumii, e nevoie sa-i ponegreasca soldatii care o apara.
Apoi genocidul etnic si cultural va parea un act de justitie.
Prietene, raspund io:
- acei bani sunt colectati (contabil) si intra in sistemul SGR - NU raman la comercianti ;
- fa un efort si colecteaza ambalajele returnabile intr-un sac - cand iesi la un supermarket poti sa iei si bani pe ele / dar nu banii sunt beneficiul, ci garantia ca deseurile au ajuns unde trebuie !
De acord cu Dvs
Soldatii UKR nu au nici un fel de consideratie pt banda de tal hari si uci gasi care vor sa-i faca scla vii lui Putin (cum sunt ei)
Totusi, onoarea militara impune limite.
Nu din stima pt adversar, cat pt tine.
Dar face fiecare cat poate
Un prizonier rus a fost ucis de ucraineni după ce soția lui a refuzat să trimită fotografii cu ea în ipostaze intime, scrie presa de la Moscova
« Înapoi la articol
laurlaur2180 10.02.2024, 11:33
Multi descreierati au ajuns pe front.
dancalistri 10.02.2024, 11:57
Razboiul se va sfarsi cand vor fi eliberate toate teritoriile ocupate.
Realist2023 10.02.2024, 12:17
In apararea ucraininienilor trebuie sa spunem ca nevasta soldatului rus este Miss Rusia. P-asta a ratat-o propaganda ...
cineva13 10.02.2024, 12:36
Oare crede cineva ce scrie presa de la moskova?
1Gin 10.02.2024, 13:49
Asta au făcut-o oamenii care ar fi fost criminali pe timp de pace.
MihaiT 10.02.2024, 14:33
Și dacă e adevărat… ce semeni aia culegi. Dacă intra unu peste mine în casă doar nu se așteaptă să îl pun la masă și să îi dau apoi o cafea…războiul scoate ce e mai rău din oameni.
..ZORRO.. 10.02.2024, 14:59
... vai, "cinstita" Ucraina a "gresit" din nou... ?
Alex.59 10.02.2024, 15:07
Urmările sau efectele războiului... ?
Anaximene 10.02.2024, 15:14
Era si timpul ca rusia sa livreze pe piata asemenea prapaganda. Daca vor sa stearga o tara de pe harta politica a lumii, e nevoie sa-i ponegreasca soldatii care o apara. Apoi genocidul etnic si cultural va parea un act de justitie.
Anaximene 10.02.2024, 15:18
Realist2023 • 01.06.2024, 08:52
Prietene, raspund io: - acei bani sunt colectati (contabil) si intra in sistemul SGR - NU raman la comercianti ; - fa un efort si colecteaza ambalajele returnabile intr-un sac - cand iesi la un supermarket poti sa iei si bani pe ele / dar nu banii sunt beneficiul, ci garantia ca deseurile au ajuns unde trebuie !
De acord cu Dvs Soldatii UKR nu au nici un fel de consideratie pt banda de tal hari si uci gasi care vor sa-i faca scla vii lui Putin (cum sunt ei) Totusi, onoarea militara impune limite. Nu din stima pt adversar, cat pt tine. Dar face fiecare cat poate
1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.