Numai pe Petrişor îl ia cu avionul

Însă regula aceasta a fost instituită cam târziu, căci deja pe la colţuri unii au apucat să-şi exprime nemulţumirile. De departe, cea mai mare nedumerire e legată de faptul că Petrişor Ruge e singurul din trupă care e răsfăţat la cote maxime de Andreea Bălan.
La fiecare deplasare, solista îl ia doar pe el în avion cu ea. Ba chiar îi plăteşte biletele din buzunarul ei. Asta în timp ce restul echipei parcurge mii de kilometri cu microbuzul.

«S-a cuplat» cu Petrişor acum şase ani

Andreea (29 de ani) şi Petrişor (26 de ani) sunt nedespărţiţi din 2007, când au ajuns în finala naţională “Dansez pentru tine”. După aceasta, ei au concurat la finala mondială a prestigioasei emisiuni-concurs, unde au obţinut locul secund.
De câţiva ani, Petrişor constituie o prezenţă continuă în spectacolele Andreei. “Petrişor este un partener de scenă de excepţie, mă pot baza pe el că mă va prinde la fiecare priză, însă este şi un bun prieten”, declara cu diplomaţie blondina despre colegul său.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.