| Divertisment | Stiri Mondene

Ce spune Virgil Ianțu despre retragerea din televiziune, după ce și-a deschis restaurant. „Aveam în minte lucrul acesta de ceva ani”

« Înapoi la articol

Comentarii (10)
Avatar comentarii

Luntrasul 30.01.2024, 14:00

Multa bafta in afacere!!!!!!!!!!

Avatar comentarii

Liviu015 30.01.2024, 15:20

Este un om care a ramas in istoria televiziunii.

Avatar comentarii

Dori.l 30.01.2024, 15:50

A facut bine televiziune, succes si cu restaurantul!

Avatar comentarii

MoSi202 30.01.2024, 16:27

Felicitări pentru întreaga dumneavoastră activitate! Multă sănătate și putere de muncă în continuare stimate domn Virgil Iantu!

Avatar comentarii

ssLazio 30.01.2024, 16:39

A tocit alea 2 formate pana cand s-a saturat toata lumea.

Avatar comentarii

Lecoqsportif 30.01.2024, 17:40

Se traieste bine la tvr, cu zero rezultate.

Avatar comentarii

Crista09 30.01.2024, 20:18

Multa sănătate și putere de muncă, domnule Virgil Iantu!

Avatar comentarii

nicoleta1 30.01.2024, 20:50

Sa-i ajute Dumnezeu sa-i mearga afacerea ca pe roate.

Avatar comentarii

Cristina14102020 31.01.2024, 11:36

un nesuferit, care ar putea fi inlocuit cu un robot

Avatar comentarii

Gabryella 31.01.2024, 16:42

Încă mai are de oferit televiziunilor din carisma și talentul și spontaneitatea sa.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.