Soţia, Gina, şi copilul lui Dan Bursuc, Leo (8 ani), au ajuns de urgenţă la spital după ce miercuri seara, taxiul în care călătoreau cei doi a fost zdrobit de tramvai, în zona Răzoare.
Cu lacrimi în ochi, Bursuc a declarat că îi este recunoscător lui Dumnezeu că familia lui nu a păţit nimic şi a decis ca pe viitor soţia şi fiul său să nu mai meargă niciodată cu taxiul.
„Nu vor mai merge cu taxiul. Va fi un şofer, special angajat să se ocupe de familie. Nu vreu să fiu perceput de cei care profesează meseria de taximetrist, dar fiecare îşi iubeşte familia şi ia ce măsuri sunt mai bune pentru familia lui. Eu vreau ca viaţa familiei mele atât de frumoase să fie pe mâna unui şofer super-profesionist. Eu voi renunţa la unul dintre şoferii firmei mele şi se va ocupa doar de familie”, a declarat Dan Bursuc în cadrul emsiunii Wowbiz de la KanalD.
 


altAuNJIeRU-ydsyyyKb8Eq4bsdVP87jSdE1FRMA_mYL-m0.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 5

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.