Potrivit wowbiz.ro, vedeta de la Prima TV a avut o relație și cu Răzvan Sabău, cu care s-ar fi cunoscut la un Open International de Tenis de la București. Raicu era atunci fotomodel, câștigase câteva concursuri de frumusețe și i-a căzut cu tronc lui Răzvan Sabău, considerat, în anii 2000, cel mai bun jucator al României.
Iubirea  dintre ei nu a durat foarte mult, deși Răzvan o lua pe Andreea peste tot cu el, la turneele din țară și din străinatate, iar gurile rele spun că vinovat de eșecul relației ar fi fost fostul tenismen. Ruptura s-ar fi produs la o petrecere organizată la finalul unui turneu de tenis, unde Andreea a ales să poarte o rochiță foarte scurtă, lucru care l-ar fi scos din minți pe Sabău, care i-ar fi dat un șut în fund și, apoi, i-ar fi spus textual că relația lor s-a terminat.
„Nu vreau să vorbesc despre Raicu, nu mă interesează acest subiect. Oricum, au trecut atâția ani, nici nu mă mai interesează”, a spus Sabău pentru sursa citată.
Andreea Raicu a mai avut și alte relații extrem de mediatizate, printre acestea numărându-se cele cu fotbalistul Cristi Chivu, cântărețul Tudor Chirilă și cu Tudor Vasile, fiul fostului premier Radu Vasile.
Sabău/ foto: Epa
Citește și:

  • Andreea Raicu și Horia Tecău, cel mai NOU CUPLU din showbiz. Crezi că se potrivesc? | SONDAJ

 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.