Radu Mazăre a mers în Princess Club însoţit de mai multe fete frumoase, alături de care a dansat, cu care a vorbit, a băut, s-a distrat şi pe care le-a… atins cam peste tot. Cum distraţia a fost în toi, edilul Constanţei nu s-a sfiit să facă gesturi neortodoxe, în lumina difuză a clublui.
Mai mult, spre dimineaţă, el a mers pe ringul de dans pentru a dansa cu domnişoarele care roiau în jurul lui. El a fost surprins şi când îi dădea uneia dintre ele un număr de telefon.
Altfel, celebrul primar s-a distrat în acelaşi club şi în urmă cu mai bine de o lună, alături de câteva vedete, printre care Anda Adam şi Cătălin Botezatu, cu toţii asistând şi la concertul de deschidere, susţinut în faţa a sute de oameni, de către trupa B.U.G. Mafia.


mazare_53.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 9

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.