Ăsta e adevărul gol goluț,din păcate.România trece prin cea mai bună perioadă a istoriei,cea mai stabilă și mai prosperă,cu un președinte onorabil,serios,fără accente dictatoriale,de acaparare a puterii peste limitele impuse de lege.Totuși o parte din populație nu realizează.
E foarte bine scris articolul,dar circa 2 milioane de români nu-l agrează pentru că nu-l înțeleg, dacă spuneai că extratereștrii există și că apa e informație era
Nu mai stiu cum sa spun dar ;
--Pe mine parca NU acest ,kakalin g ,ma sperie ,ci ma ingrijoreaza numarul mare de adepti -inculti care se incapataneaza in prostia lor sa-l urmeze pe Impostor !!Asta cred ca este mai periculos ! Dar si gastile de extremistii aur --olacii ,sosokarii, ne pot -ii care instiga la ura ,dezbinare ,manifestatii in strada ,haos etc si nimic bun ptr societate !
Mat cu nebunii. Noaptea polară a minții
« Înapoi la articol
gionel1969 08.01.2025, 08:33
Ăsta e adevărul gol goluț,din păcate.România trece prin cea mai bună perioadă a istoriei,cea mai stabilă și mai prosperă,cu un președinte onorabil,serios,fără accente dictatoriale,de acaparare a puterii peste limitele impuse de lege.Totuși o parte din populație nu realizează.
diss1958 08.01.2025, 10:01
Prostia distruge ce a mai rămas din România.
Make 08.01.2025, 10:28
E foarte bine scris articolul,dar circa 2 milioane de români nu-l agrează pentru că nu-l înțeleg, dacă spuneai că extratereștrii există și că apa e informație era
Moravurinoi 08.01.2025, 12:24
Ne-a dat greu, greu, dom'le...secolul asta e greu...multi repetenti la discernamant
dabaca2020 08.01.2025, 20:21
Nu mai stiu cum sa spun dar ; --Pe mine parca NU acest ,kakalin g ,ma sperie ,ci ma ingrijoreaza numarul mare de adepti -inculti care se incapataneaza in prostia lor sa-l urmeze pe Impostor !!Asta cred ca este mai periculos ! Dar si gastile de extremistii aur --olacii ,sosokarii, ne pot -ii care instiga la ura ,dezbinare ,manifestatii in strada ,haos etc si nimic bun ptr societate !
‹ 1 2
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.