„Le-am luat nişte conserve cu somon, vită şi aloe vera. Şi hăinuţe, pentru că trebuie să fie răsfăţaţi. Când intru într-un mall se ştie că merg direct la magazinul de animale”, a declarat Adelina, pentru Acces Direct, admiţând că ea cheltuieşte sume exorbitante pentru patrupezii săi

„Nu sunt materialistă şi nu aş putea să stau cu un bărbat pentru bani. Dacă el doreşte să îmi facă cadouri, ok. Într-o relaţie nu mă ghidez dacă el are card gold sau un Logan. Mă ghidez după sentimentele pe care le are el pentru mine”, a spus Adelina referindu-se la faptul că iubitul ei, George, i-a cumpărat nişte pantofi, la un moment dat, când s-au certat.

Adelina va împlini miercuri 24 de ani, iar Andreea Popescu i-a oferit cadou… 3 maşini de lux: un Ferrari din ciocolată şi două maşinuţe de jucărie.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.