| Ştiri | Știri Locale

100.000 de lei amendă pentru gunoiul care a fost aruncat la grămadă de Primăria lui Robert Negoiță

« Înapoi la articol

Comentarii (4)
Avatar comentarii

Nerasist 20.05.2026, 07:53

Eu am votat un primar să facă i treabă bună. De ce mă amendează pe mine că nu își face treabă!? Banii primăriei sunt ai mei din taxe și impozite și eu nu sunt vinovat.

Avatar comentarii

NicioLae 20.05.2026, 14:06

negoiță să facă o contestația și savoniera o va accepta imediat....

Avatar comentarii

True_Blue 20.05.2026, 18:07

Deci, ma chinui degeaba sa sortez deșeurile conform containerelor puse de primărie. Au mai montat și camere de supraveghere...

Avatar comentarii

Ando29 22.05.2026, 16:59

Se plimba banul de la o regie la alta :)

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.