Caţiva traficanţi de droguri kenyeni se pot declara cele mai ghinioniste persoane, după ce maşina plină cu pungi de marijuana li s-a stricat în faţa…secţiei de poliţie. Doi poliţişti s-au oferit să le dea o mână de ajutor la repararea maşinii, dar mare le-a fost mirarea când aceştia au luat-o la fugă fără să spună nimic.0-103475-droguri2.jpg

Misterul a fost elucidat după ce oamenii legii au aruncat o privire în interiorul maşinii şi au descoperit că era plină cu marijuana în valoare de 20.000 de dolari.

„Când ocupanţii maşinii au zbughit-o, poliţiştii noştri au devenit suspicioşi, motiv pentru care au decis să verifice interiorul automobilului”, a declarat şeful poliţiei din Trans Mara.

Poliţia încearcă să-i găsescă pe traficanţii care s-au făcut nevăzuţi la momentul „accidentului”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.