| Ştiri | Știri România

Două supermarketuri din Bușteni au fost închise temporar de comisarii ANPC. Neregulile depistate

« Înapoi la articol

Comentarii (13)
Avatar comentarii

sorinzainescu68 09.01.2024, 17:23

Mari nereguli constatate..

Avatar comentarii

Vale25 09.01.2024, 17:29

Nereguli sunt peste tot în lume...

Avatar comentarii

ssLazio 09.01.2024, 17:29

ANPC se face ca intervine.

Avatar comentarii

Vale25 09.01.2024, 17:30

Sunt necesare mai multe controale de acest fel în țară.

Avatar comentarii

MoSi202 09.01.2024, 17:54

Din păcate ,astfel de nereguli sunt prin România. Cât mai multe controale ( zilnic) efectuate de către comisarii ANPC!

Avatar comentarii

lipanileana 09.01.2024, 18:04

Nereguli sunt peste tot doar trebuie sa fie depistate.

Avatar comentarii

Narcisu 09.01.2024, 18:10

Toate supermarketurile din Romania Sint in starea aceasta ,in detrimentul sanatati cumpărătorilor.

Avatar comentarii

nicoleta1 09.01.2024, 19:22

Mai bine asa ,decit sa puna in pericol sanatatea cumparatorilor.

Avatar comentarii

Luizamatza 09.01.2024, 23:02

Nereguli sunt peste tot trebuie doar depistate.

Avatar comentarii

asdqaz 09.01.2024, 23:47

peste tot, la un anumit nivel, pot aparea nereguli

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.