Disperarea lui Macrou al Franței că trimite soldați nato pe front cam îl dă de gol că ceva miroase a șobolan! nato e creat ca defensiv! A dar stai că îl interesează resursele Mamei Rusia că li se golesc stocurile de gaze și petrol și nu mai au de unde mânca moca că nu mai au ce coloniza ???????????
Voi sunteți cei care aveți o fixație cu Rusia. Până și americanii știu că Isis a fost creată de CIA. Dacă sunt musulmani extremiști, de ce nu atacă Israelul, dușmanul de moarte, mai ales la ce se întâmplă acum în Palestina. Ăla mai și spunea că i s-au dat câteva mii de euro pentru a împușca la întâmplare. Acum nu li se mai promit virgine în raiul ăla invizibil și inexistent?! Ipocrizia n-are limite?!
CIUDAT atentat!!! In ultimii 10 de ani isis a atacat Europa si SuA dar nu Rusia. Pt mine e ciudat acest atentat in inima Rusiei aproape. Serviciile rusesti sa nu afle etc! In plus lumea islamica e mai aproape de Rusia decat de Sua sau Europa. Si a venit fix dupa noua alegere a lui Putin! As avea 2 teorii :prima e ca Putin e kbist iar gandirea lor e precum gandirea lui Iliescu cu minerii, deci Putin a inscenat sa cada el ca erou in fata rusilor ce se va razbuna! Teoria 2:Putin a supărat pe cineva
Dece NU au medicii incredere in justitie????? Dece automat ei sunt zei si NU pot fi judecati sau condamnati ei nu sunt cetateni ai acestei tari, nu se supun legilor din Romania......Au nevoie de statut special...............Lasati procurarorii sa adune probe si sa si faca treaba.
Rusia nu va fi lasata niciodata de China si de BRICS. Doar China si India au peste 2 miliarde de oameni + arme, deci nu vor fi invinsi niciodata. Diplomatia e solutia nu razboiul.
Pana acum erati de partea ministrului Rafila, dle prim ministru...Ca medicii nu sunt vinovati, ca au fost anchete interne si nu s-au gasit probe impotriva lor...I-auziti ! Procurorii spun, pe baza de dovezi, ca aceiasi medicii pe care dvs. si ministrul Rafila ii acopereati, sunt acuzati de omor calificat ! Stim, va bazati pe ancheta Colegiului medicilor adica acel organism de ancheta interna care ar fi trebuit sa aiba un rol foarte important in anchetarea medicilor care iau mita sau comit malpraxis care insa in Romania a reusit sa devina un "spalator de cadavre", "albindu-i" pe medicii infractori...Cum sa faci curatenie in sistem cu asemenea organisme de control, corupte la randul lor ? Problema este, pana cand vor mai indura romanii batjocura din spitalele de stat, romanesti ?
obiceiul asta, de a lasa attentaul sa se intample chiar daca se stie de el, e copiat de la americani. veni 9/11. orice e posibil
Analiză: De ce a atacat gruparea ISIS la Moscova. Gruparea teroristă „a făcut o fixație asupra Rusiei”
« Înapoi la articol
Iflk83 24.03.2024, 00:31
Disperarea lui Macrou al Franței că trimite soldați nato pe front cam îl dă de gol că ceva miroase a șobolan! nato e creat ca defensiv! A dar stai că îl interesează resursele Mamei Rusia că li se golesc stocurile de gaze și petrol și nu mai au de unde mânca moca că nu mai au ce coloniza ???????????
NevorbitSiNebagatInSeama 24.03.2024, 00:35
Voi sunteți cei care aveți o fixație cu Rusia. Până și americanii știu că Isis a fost creată de CIA. Dacă sunt musulmani extremiști, de ce nu atacă Israelul, dușmanul de moarte, mai ales la ce se întâmplă acum în Palestina. Ăla mai și spunea că i s-au dat câteva mii de euro pentru a împușca la întâmplare. Acum nu li se mai promit virgine în raiul ăla invizibil și inexistent?! Ipocrizia n-are limite?!
Aura1 24.03.2024, 01:11
Toți avem o fixație pe Rusia și Putin...din păcate nu este o singură grupare... .
golgol 24.03.2024, 02:08
CIUDAT atentat!!! In ultimii 10 de ani isis a atacat Europa si SuA dar nu Rusia. Pt mine e ciudat acest atentat in inima Rusiei aproape. Serviciile rusesti sa nu afle etc! In plus lumea islamica e mai aproape de Rusia decat de Sua sau Europa. Si a venit fix dupa noua alegere a lui Putin! As avea 2 teorii :prima e ca Putin e kbist iar gandirea lor e precum gandirea lui Iliescu cu minerii, deci Putin a inscenat sa cada el ca erou in fata rusilor ce se va razbuna! Teoria 2:Putin a supărat pe cineva
CRH_RO 24.03.2024, 04:05
Nexus • 08.08.2024, 12:37
Dece NU au medicii incredere in justitie????? Dece automat ei sunt zei si NU pot fi judecati sau condamnati ei nu sunt cetateni ai acestei tari, nu se supun legilor din Romania......Au nevoie de statut special...............Lasati procurarorii sa adune probe si sa si faca treaba.
Rusia nu va fi lasata niciodata de China si de BRICS. Doar China si India au peste 2 miliarde de oameni + arme, deci nu vor fi invinsi niciodata. Diplomatia e solutia nu razboiul.
K476 24.03.2024, 04:57
Rusia a inceput sa semene cu tancurile pierdute. O masina greoaie, in camp deschis, greu de ratat.
gavrildragan 24.03.2024, 08:44
Nu agreez deloc asemena atacuri dar nu uita o vorbă din bătrâni.CE SEMENI AIA CULEGI.Restu comentariilor sunt orgolii personale.
nicto 24.03.2024, 10:39
Gabryella • 09.08.2024, 12:23
Nu cred ca șefa de secție era străină de ce întâmpla .
eu merg pe prima varianta...
george1990 24.03.2024, 23:31
cine ii oprima/omooara pe musulmani acum ?? Rusia?? articol scris la mishto..
george1990 24.03.2024, 23:43
malganis • 08.08.2024, 14:37
Pana acum erati de partea ministrului Rafila, dle prim ministru...Ca medicii nu sunt vinovati, ca au fost anchete interne si nu s-au gasit probe impotriva lor...I-auziti ! Procurorii spun, pe baza de dovezi, ca aceiasi medicii pe care dvs. si ministrul Rafila ii acopereati, sunt acuzati de omor calificat ! Stim, va bazati pe ancheta Colegiului medicilor adica acel organism de ancheta interna care ar fi trebuit sa aiba un rol foarte important in anchetarea medicilor care iau mita sau comit malpraxis care insa in Romania a reusit sa devina un "spalator de cadavre", "albindu-i" pe medicii infractori...Cum sa faci curatenie in sistem cu asemenea organisme de control, corupte la randul lor ? Problema este, pana cand vor mai indura romanii batjocura din spitalele de stat, romanesti ?
obiceiul asta, de a lasa attentaul sa se intample chiar daca se stie de el, e copiat de la americani. veni 9/11. orice e posibil
‹ 1 2 3 4 5 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.