| Ştiri | Știri Externe

Analiză: De ce a atacat gruparea ISIS la Moscova. Gruparea teroristă „a făcut o fixație asupra Rusiei”

« Înapoi la articol

Comentarii (41)
Avatar comentarii

parpalache 23.03.2024, 15:28

Pleaca bre cu„abureala”asta- atât de stravezie- ca aduce a...cinism!

Avatar comentarii

Daniel_DNL 23.03.2024, 16:23

Richardxyz13   •  08.08.2024, 12:43

Toată societatea românească este un ciolac

Ai citit asta in propaganda americana, asai?

Avatar comentarii

Daniel_DNL 23.03.2024, 16:25

popaTanda   •  08.08.2024, 12:37

CE ARE EA SI NU AM EU!? CITAT

Si putinistii rad de armeloci

Avatar comentarii

radutatii 23.03.2024, 16:38

Și în alte atentate din Rusia s-a spus inițial că erau ba ceceni, ba alți musulmani, ca după aia sa se afle ca a fost treaba lui Putin ca să se cațere mai bine la putere. Să avem răbdare, se va afla și despre ăsta. De fapt, nu e exclus sa fi fost lăsați cu bună știință teroriștii musulmani sa-si facă de cap, ca să aibă Putin motiv de represiune și trolii lui de pe aici motiv sa dea vina pe SUA.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:33

bozo76   •  08.08.2024, 13:19

M-as incumeta eu sa explic. Clienta avea o proba ca a dat plicul vanzatoarei. Chiar si ca l-a lasat. Si poate vroia sa ii faca plangere la politie. Cel putzin la asta trimite articolul. Poate gresesc...

Nu-ti vine sa crezi ca nu e Washingtonul. Hahaha!

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:33

bozo76   •  08.08.2024, 13:09

Imi clocoteste sangele. Sunt totusi 17 morti intr.o luna in spital. Chiar ar trebui cineva sa fie responsabil. Pana si ciomu era barbat.

Chiar daca ar fi asa, Washingtonul a demonstrat, inca o data, ca este cu mult peste Moscova.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:34

Manea171261   •  23.03.2024, 12:59

Doar fraierii *** la "" teroristi ISIS. Este mana americanilor, la fel ca si la conductele de gaz din Marea Nordului.

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Poate sa fie oricine, tu oricum nu pricepi.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:35

porcu969   •  08.08.2024, 14:13

Rusine ar trebui sa le fie tututor *** care isi bat joc de cei care muncesc, nu cuiva care lucreaza pamantul...

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

A citit asta din realitate.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:38

parpalache   •  08.08.2024, 14:24

Adica 75 de ani de teroare de stat-cu alungarea definitiva a doua milioane de OAMENI-de pe pamânturile- unde traiau de mii de ani- (de catre niște venetici-care parazitasera Europa o mie de ani) și sute de mii de copii omorâți sau schilodiți fizic și cu mințile ratacite,sau orfani- din cauza bombardamentelor cu „bombe inteligente”-aia ce-o fi?!

Putinistii tac malc, pentru ca leaderul lor si-a luat-o-n freza.

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:40

dante69   •  08.08.2024, 12:27

Hai mai terminati cu propaganda. Dar cand ucrainenii se preda aratati sau vorbiti vreodata ?

Atunci si ISIS si CIA au facut de rusine FSB-ul.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.