Și în alte atentate din Rusia s-a spus inițial că erau ba ceceni, ba alți musulmani, ca după aia sa se afle ca a fost treaba lui Putin ca să se cațere mai bine la putere. Să avem răbdare, se va afla și despre ăsta. De fapt, nu e exclus sa fi fost lăsați cu bună știință teroriștii musulmani sa-si facă de cap, ca să aibă Putin motiv de represiune și trolii lui de pe aici motiv sa dea vina pe SUA.
M-as incumeta eu sa explic. Clienta avea o proba ca a dat plicul vanzatoarei. Chiar si ca l-a lasat. Si poate vroia sa ii faca plangere la politie. Cel putzin la asta trimite articolul. Poate gresesc...
Adica 75 de ani de teroare de stat-cu alungarea definitiva a doua milioane de OAMENI-de pe pamânturile- unde traiau de mii de ani- (de catre niște venetici-care parazitasera Europa o mie de ani) și sute de mii de copii omorâți sau schilodiți fizic și cu mințile ratacite,sau orfani- din cauza bombardamentelor cu „bombe inteligente”-aia ce-o fi?!
Putinistii tac malc, pentru ca leaderul lor si-a luat-o-n freza.
Analiză: De ce a atacat gruparea ISIS la Moscova. Gruparea teroristă „a făcut o fixație asupra Rusiei”
« Înapoi la articol
parpalache 23.03.2024, 15:28
Pleaca bre cu„abureala”asta- atât de stravezie- ca aduce a...cinism!
Daniel_DNL 23.03.2024, 16:23
Richardxyz13 • 08.08.2024, 12:43
Toată societatea românească este un ciolac
Ai citit asta in propaganda americana, asai?
Daniel_DNL 23.03.2024, 16:25
popaTanda • 08.08.2024, 12:37
CE ARE EA SI NU AM EU!? CITAT
Si putinistii rad de armeloci
radutatii 23.03.2024, 16:38
Și în alte atentate din Rusia s-a spus inițial că erau ba ceceni, ba alți musulmani, ca după aia sa se afle ca a fost treaba lui Putin ca să se cațere mai bine la putere. Să avem răbdare, se va afla și despre ăsta. De fapt, nu e exclus sa fi fost lăsați cu bună știință teroriștii musulmani sa-si facă de cap, ca să aibă Putin motiv de represiune și trolii lui de pe aici motiv sa dea vina pe SUA.
VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:33
bozo76 • 08.08.2024, 13:19
M-as incumeta eu sa explic. Clienta avea o proba ca a dat plicul vanzatoarei. Chiar si ca l-a lasat. Si poate vroia sa ii faca plangere la politie. Cel putzin la asta trimite articolul. Poate gresesc...
Nu-ti vine sa crezi ca nu e Washingtonul. Hahaha!
VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:33
bozo76 • 08.08.2024, 13:09
Imi clocoteste sangele. Sunt totusi 17 morti intr.o luna in spital. Chiar ar trebui cineva sa fie responsabil. Pana si ciomu era barbat.
Chiar daca ar fi asa, Washingtonul a demonstrat, inca o data, ca este cu mult peste Moscova.
VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:34
Manea171261 • 23.03.2024, 12:59
Doar fraierii *** la "" teroristi ISIS. Este mana americanilor, la fel ca si la conductele de gaz din Marea Nordului.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
Poate sa fie oricine, tu oricum nu pricepi.
VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:35
porcu969 • 08.08.2024, 14:13
Rusine ar trebui sa le fie tututor *** care isi bat joc de cei care muncesc, nu cuiva care lucreaza pamantul...
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
A citit asta din realitate.
VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:38
parpalache • 08.08.2024, 14:24
Adica 75 de ani de teroare de stat-cu alungarea definitiva a doua milioane de OAMENI-de pe pamânturile- unde traiau de mii de ani- (de catre niște venetici-care parazitasera Europa o mie de ani) și sute de mii de copii omorâți sau schilodiți fizic și cu mințile ratacite,sau orfani- din cauza bombardamentelor cu „bombe inteligente”-aia ce-o fi?!
Putinistii tac malc, pentru ca leaderul lor si-a luat-o-n freza.
VolodimirZelenski 23.03.2024, 17:40
dante69 • 08.08.2024, 12:27
Hai mai terminati cu propaganda. Dar cand ucrainenii se preda aratati sau vorbiti vreodata ?
Atunci si ISIS si CIA au facut de rusine FSB-ul.
‹ 1 2 3 4 5 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.