Domnii mei ce comentati pe aici, de ce aruncam in fata statul de drept, democratia, linertatea de exprimare, daca negam aceste lucruri cand nu sint de acord cu ceea ce noi credem?
Omul nu a zis ca iubeste legionarii, ma refer la ConnectR, nu a zis ca e rus sau ca iubeste rusul, doar a apluadat lectia de democratie oferita de poporul roman prin vot.
Chiar asa suntem ***?
Vorbeste un om aici ce a votat Elena Lasconi in primul tur
Ai uitat să-l menționezi pe tovarășul Kim Jong-un (sfânt mucenic mărturisitor apărător al ortodoxiei române de 2000). Vezi, de asemenea, că liderul tău suprem (probabil singurul Hristos la care te închini), fostul mardeiaș KGB, organizează pentru cei ca tine, adevărați creștin-ortodoxi, tabere de recreere/muncă în Coreea de Nord. Nu rata ocazia, prietene! Locurile sunt limitate.
circoteca biden trump arata cat se poate de clar ca america nu mai e o democratie cu adevarat si un stat de drept presupunand cu indulgenta ca a fost vreodata acelasi lucru se poate spune si despre piata libera care este departe de a fi libera in multe domenii si zone ale tarii unde companii foarte mari sau transnationale gigantice si-au impus monopolul si nu le opreste nimeni legile antimonopol nu se mai aplica deloc nemavorbind de haosul din domeniul bancar lasat prada hotilor dupa cum s-a vazut clar in criza din 2007
Domnii mei ce comentati pe aici, de ce aruncam in fata statul de drept, democratia, linertatea de exprimare, daca negam aceste lucruri cand nu sint de acord cu ceea ce noi credem?
Omul nu a zis ca iubeste legionarii, ma refer la ConnectR, nu a zis ca e rus sau ca iubeste rusul, doar a apluadat lectia de democratie oferita de poporul roman prin vot.
Chiar asa suntem ***?
Vorbeste un om aici ce a votat Elena Lasconi in primul tur
"Neai" spus? În Rusia nu se practică cratima, doar slăvirea Liderului Suprem? Oricum, am înțeles: populațiile ortodoxe sunt datoare cu supunere față de Liderul Suprem Vladimir Putin și de Dumnezeu, locțiitorul Său din ceruri. De fapt nu, TOȚI locuitorii din țările cu majoritate ortodoxă sunt datori cu asta, indiferent de credință. Și... ce ne faci dacă nu vrem să ne supunem Rusiei? Ai cumva un kg de pene la îndemână?
Nu cred ca mai ești capabil să îți oprești tractul urinar, ce să mai vorbim de putin. E păcat ca America are de ales între un bătrânel senil și un mincinos patologic. Ma așteptam ca factorii care influențează politica americană, și aici ma refer la cei care decid într-adevăr direcția, să înțeleagă ca este nevoie de cineva care să lase măcar impresia unei persoane integre.
Joe Biden: „Nu numai că sunt în campanie, conduc și lumea. Eu sunt cel care l-a oprit pe Putin”
« Înapoi la articol
TheWizardOfOz 07.07.2024, 15:37
UnGanditor • 28.11.2024, 14:11
Domnii mei ce comentati pe aici, de ce aruncam in fata statul de drept, democratia, linertatea de exprimare, daca negam aceste lucruri cand nu sint de acord cu ceea ce noi credem? Omul nu a zis ca iubeste legionarii, ma refer la ConnectR, nu a zis ca e rus sau ca iubeste rusul, doar a apluadat lectia de democratie oferita de poporul roman prin vot. Chiar asa suntem ***? Vorbeste un om aici ce a votat Elena Lasconi in primul tur
Ai uitat să-l menționezi pe tovarășul Kim Jong-un (sfânt mucenic mărturisitor apărător al ortodoxiei române de 2000). Vezi, de asemenea, că liderul tău suprem (probabil singurul Hristos la care te închini), fostul mardeiaș KGB, organizează pentru cei ca tine, adevărați creștin-ortodoxi, tabere de recreere/muncă în Coreea de Nord. Nu rata ocazia, prietene! Locurile sunt limitate.
Dios23 07.07.2024, 16:00
Senilul asta,a ingenuncheat lumea,a distrust vieti,a surminat Europa,a nenorocit milioane de familia.
gigiladrea 07.07.2024, 16:58
circoteca biden trump arata cat se poate de clar ca america nu mai e o democratie cu adevarat si un stat de drept presupunand cu indulgenta ca a fost vreodata acelasi lucru se poate spune si despre piata libera care este departe de a fi libera in multe domenii si zone ale tarii unde companii foarte mari sau transnationale gigantice si-au impus monopolul si nu le opreste nimeni legile antimonopol nu se mai aplica deloc nemavorbind de haosul din domeniul bancar lasat prada hotilor dupa cum s-a vazut clar in criza din 2007
Petru80 07.07.2024, 18:28
***
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
Sfantul_Cuvios_Pafnutie 07.07.2024, 19:54
UnGanditor • 28.11.2024, 14:11
Domnii mei ce comentati pe aici, de ce aruncam in fata statul de drept, democratia, linertatea de exprimare, daca negam aceste lucruri cand nu sint de acord cu ceea ce noi credem? Omul nu a zis ca iubeste legionarii, ma refer la ConnectR, nu a zis ca e rus sau ca iubeste rusul, doar a apluadat lectia de democratie oferita de poporul roman prin vot. Chiar asa suntem ***? Vorbeste un om aici ce a votat Elena Lasconi in primul tur
"Neai" spus? În Rusia nu se practică cratima, doar slăvirea Liderului Suprem? Oricum, am înțeles: populațiile ortodoxe sunt datoare cu supunere față de Liderul Suprem Vladimir Putin și de Dumnezeu, locțiitorul Său din ceruri. De fapt nu, TOȚI locuitorii din țările cu majoritate ortodoxă sunt datori cu asta, indiferent de credință. Și... ce ne faci dacă nu vrem să ne supunem Rusiei? Ai cumva un kg de pene la îndemână?
Lauruco 07.07.2024, 21:56
Nu cred ca mai ești capabil să îți oprești tractul urinar, ce să mai vorbim de putin. E păcat ca America are de ales între un bătrânel senil și un mincinos patologic. Ma așteptam ca factorii care influențează politica americană, și aici ma refer la cei care decid într-adevăr direcția, să înțeleagă ca este nevoie de cineva care să lase măcar impresia unei persoane integre.
CRH_RO 08.07.2024, 02:19
Wow, mai lipsea sa spuna ca el e superman , batman si wonder woman la un loc.
Florin741 08.07.2024, 10:51
Îi caută aia cu coasa și continuă să conducă așa zisa "prostime"!PS: inclusiv foști și actuali politicieni din România!
Eglwyswrw 08.07.2024, 16:46
"... si, daca vreau, il oftic chiar si pe Chuck Norris !"
‹ 1 2
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.