Pacat !
Prin 2011/20012 , Obama prins cu un microfon deschis, ai spunea presedintelui rus de atunci, Medvedev , sa ai transmita lui Vlad ( Putin era prim ministru), ca el(Obama), este legat la maini, si nu poate face absolut nimic , decat dupa alegerile prezidentiale din 2012 . Si ca dupa ce va fi reales,se va ocupa de ingrijorarile lui Vlad( asa il alinta anti americanul Obama , pe Putin). Obama se referea la Arsenalul Nuclear American , care il ingrijora pe Putin.
Intra-adevar.Dupa ce a fost reales, Obama a ordobat Pentagonului, sa sisteze orice modernizare a Arsenalului Nuclear American.
Intre timp, prietenul de familie, a lui Obama , familia Bush,il invita pe Vlad, la ranch ul familiei Bush din Cowford,Texas ,si in fata presei , G.W.Bush, spunea ca el s-a uitat in ochii lui Vlad , i-a vazut sufletul , si ca Vlad , este un.om.bun si intelept.
America are si ea Angelele Merkel, ale ei.
Noroc cu 2016, cand Trump , a pus capat Clanurilor Politice Clintonistas(Democrat), si Bushes(RINO's= Republican In Name Only).
Ce pacat , ca Obamas si Bushes , nu mai sunt prieteni de famili, cu familia....Vlad...
Nu merita efortul ! Fii tu insuti ca esti de 1 mil de ori mai interesant decat papagalul ala. Nu numai Amnesty International ci si Onu si toate institutiile, chiar si cele fatis subordonate, dependente total de banii Sua, au protestat si facut gura. Ce face Ucraina, respectiv sa se apere printre civili, in casele oamenilor, e crima de razboi conform Conventiei de la Genevam,dar nu trebuie sa spuna nimeni caci legile si faptele sunt publice, cunoscute! Daca vrei nu crime ci genocid, atrocitati infaptuite de Sua recent, citeste depre cum au obligat populatia din Insulele Bikini sa ramana pe loc dupa explozii nucleare de suprafata ca sa studieze efectele radioactivitatii pe termen mediu si lung... In Sf Biblie, vorbind despre Fiara ce a iesit din mare-"si s-a dat ei putere si oamenii o slaveau si a pus semn sa nu vinzi sau sa cumperi"...Are-are slujitori Satana, sunt destui ce o slavesc, nu-i imita nici in gluma
Război în Ucraina, ziua 463 | Situația din Belgorod nu va schimba „cursul operațiunii speciale”, spune Kremlinul
« Înapoi la articol
vudejea 02.06.2023, 02:13
Alamar13 • 20.05.2023, 00:41
Pacat ! Prin 2011/20012 , Obama prins cu un microfon deschis, ai spunea presedintelui rus de atunci, Medvedev , sa ai transmita lui Vlad ( Putin era prim ministru), ca el(Obama), este legat la maini, si nu poate face absolut nimic , decat dupa alegerile prezidentiale din 2012 . Si ca dupa ce va fi reales,se va ocupa de ingrijorarile lui Vlad( asa il alinta anti americanul Obama , pe Putin). Obama se referea la Arsenalul Nuclear American , care il ingrijora pe Putin. Intra-adevar.Dupa ce a fost reales, Obama a ordobat Pentagonului, sa sisteze orice modernizare a Arsenalului Nuclear American. Intre timp, prietenul de familie, a lui Obama , familia Bush,il invita pe Vlad, la ranch ul familiei Bush din Cowford,Texas ,si in fata presei , G.W.Bush, spunea ca el s-a uitat in ochii lui Vlad , i-a vazut sufletul , si ca Vlad , este un.om.bun si intelept. America are si ea Angelele Merkel, ale ei. Noroc cu 2016, cand Trump , a pus capat Clanurilor Politice Clintonistas(Democrat), si Bushes(RINO's= Republican In Name Only). Ce pacat , ca Obamas si Bushes , nu mai sunt prieteni de famili, cu familia....Vlad...
Nu merita efortul ! Fii tu insuti ca esti de 1 mil de ori mai interesant decat papagalul ala. Nu numai Amnesty International ci si Onu si toate institutiile, chiar si cele fatis subordonate, dependente total de banii Sua, au protestat si facut gura. Ce face Ucraina, respectiv sa se apere printre civili, in casele oamenilor, e crima de razboi conform Conventiei de la Genevam,dar nu trebuie sa spuna nimeni caci legile si faptele sunt publice, cunoscute! Daca vrei nu crime ci genocid, atrocitati infaptuite de Sua recent, citeste depre cum au obligat populatia din Insulele Bikini sa ramana pe loc dupa explozii nucleare de suprafata ca sa studieze efectele radioactivitatii pe termen mediu si lung... In Sf Biblie, vorbind despre Fiara ce a iesit din mare-"si s-a dat ei putere si oamenii o slaveau si a pus semn sa nu vinzi sau sa cumperi"...Are-are slujitori Satana, sunt destui ce o slavesc, nu-i imita nici in gluma
‹ 1 2
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.