:)) Casa Alba - "Oficialul american a adăugat că livările de muniții cu dispersie reprezintă, de asemenea, un semnal important pentru Rusia că ucrainenii vor rămâne în joc”...:)) Nu trebuie sa stii semantica, doar logica elementara , o astfel de sustinere semnifica 100% un singur lucru , anume ca Ucraina e cat pe ce sa fie scoasa din joc !!! :)))
sunt foarte curios de ce pentru articolul
https://www.libertatea.ro/stiri/si-a-tatuat-o-cioara-ca-raspuns-la-injuriile-primite-si-doreste-sa-fie-cat-mai-vocal-ca-este-rom-vreau-eu-sa-fiu-persoana-aia-pe-care-n-am-avut-o-cand-eram-copil-4597352
nu se poate comenta? oare pentru ca e un articol extrem de slab? pentru ca cei din redactia libertatea o ard liberal certandu-i pe oameni? de ce redatia liberteata nu scrie articole despre adevarata comunitate roma? nu aia 1-5% care se ridica ci cei care stau in continuare in sate si refuza sa se integreze. DE CE?
Război în Ucraina, ziua 501 | Rusia anunță că a doborât 4 rachete ucrainene, în timp ce Kievul susține că trupele sale avansează la Bahmut
« Înapoi la articol
vudejea 10.07.2023, 00:09
:)) Casa Alba - "Oficialul american a adăugat că livările de muniții cu dispersie reprezintă, de asemenea, un semnal important pentru Rusia că ucrainenii vor rămâne în joc”...:)) Nu trebuie sa stii semantica, doar logica elementara , o astfel de sustinere semnifica 100% un singur lucru , anume ca Ucraina e cat pe ce sa fie scoasa din joc !!! :)))
267890 10.07.2023, 04:51
Trupele ucrainene avansează, ...dar înapoi :-D
demostene1 10.07.2023, 06:17
sunt foarte curios de ce pentru articolul https://www.libertatea.ro/stiri/si-a-tatuat-o-cioara-ca-raspuns-la-injuriile-primite-si-doreste-sa-fie-cat-mai-vocal-ca-este-rom-vreau-eu-sa-fiu-persoana-aia-pe-care-n-am-avut-o-cand-eram-copil-4597352 nu se poate comenta? oare pentru ca e un articol extrem de slab? pentru ca cei din redactia libertatea o ard liberal certandu-i pe oameni? de ce redatia liberteata nu scrie articole despre adevarata comunitate roma? nu aia 1-5% care se ridica ci cei care stau in continuare in sate si refuza sa se integreze. DE CE?
valihaita 10.07.2023, 09:35
Cu o zi inainte de summit-ul NATO apar ”succesurile” armatei ucrainiene..
VolodimirZelenski 10.07.2023, 10:29
valihaita • 10.07.2023, 06:35
Cu o zi inainte de summit-ul NATO apar ”succesurile” armatei ucrainiene..
Succesuri sunt zilnic.
VolodimirZelenski 10.07.2023, 10:31
VolodimirZelenski • 26.06.2023, 08:40
Spui prostii. Wagner nu a făcut nimic la Bahmut.
Pentru ca ai fi comentat prostii.
VolodimirZelenski 10.07.2023, 10:31
VolodimirZelenski • 26.06.2023, 08:39
Lichidată va fi rubla, nu dolarul.
Inapoi spre Moscova.
VolodimirZelenski 10.07.2023, 10:32
VolodimirZelenski • 25.06.2023, 23:40
Rusia, stat terorist. Ucraina, stat terorist pentru Rusia.
Asta pentru logica ta. Pentru a celorlalti - nu.
VolodimirZelenski 10.07.2023, 10:34
VolodimirZelenski • 25.06.2023, 23:38
Adică atunci când își epuizează resursele. Slava Ukraina!
Apreciez ca ma urmaresti.
VolodimirZelenski 10.07.2023, 10:34
cobra • 25.06.2023, 17:39
Brovo mă Lulacule... In ce limbi ai scris artocolul ăsta?..."traversând trei oblasturi" "oblasturi" - = regiuni.. măi....
Au disparut si alea.
‹ 1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.