Bah, v-ati bolanzit de tot? In acelasi articol, "Armata ucraineana avanseaza in apropiere de Bahmut" si "Tot duminică, forțele ruse nu au reușit să avanseze în direcțiile orașelor Lîman, Bahmut și Marinka" Stiam ca ucrainenii sunt in aparare, hartile britanice arata 1km latime albastru (avans ucrainean) si lupte in desfasurare intre rusi si ucraineni la 2 km mai spre Ucraina :)) Penibilul nu mai are masura, e caraghioslac
mai faceti angajari? Vreau si yo la voi : ) ) stiu si yo cu "slava" cu astea. Daca tot pierdem macar sa castigam! : ) )
"ASuccesuri pe naiba" Uite ce mai "succesuri"...Filmarea asta cu uciderea unui pluton ucrainean e exact din zona Klischiivka, zona de la sud de Bachmut unde mint ei despre "succesuri" tactice..S-a dus plutonul asta direct in capcana...Cautati pe twitter "Shooting battle through the eyes of the Ukrainian side.The Ukrainian military from the 518th battalion of the 1st special forces brigade attacked the Russian opornik in the Kremennaya area. During the battle, a group of Ukrainians was destroyed. A serviceman of the Armed Forces of Ukraine filmed his own death on a go-pro.The camera has become a trophy of the Russian military"
Ar fi interesant si un articol despre scolile profesionale/vocationale din RO. Astea ar fi cam singurele (pe langa profilele reale) care au vreo legatura cu piata muncii. Despre profilele umaniste inutile la care merg multi copii buluc, desi stiu (sau macar parintii lor ar trebui sa stie) ca nu au nici un viitor, nu ies cu (aproape) nici o profesie/meserie adecvata sec. XXI, am tot citit.
esti nebun ? m-am uitat de zece ori pe filmarea aia, unde vezi tu un pluton intreg distrus de rusi ????????????????? minti oamenii in fata crezand ca oamenii nu o sa verfifice ce rahaturi debitezi tu pe aici !!!!
Pe vremea cand erau sefi la transporturi si Basescu si Berceanu s-au jurat in parlament ca Brasovul nu va avea aeroport in mandatul lor. Acum rolul lor l-a preluat romatsa, pusa de la "centru" sa bage bete in roate...Si uite ca reuseste, pana s-o gasi cineva sa-i arunce in aer!
nici prea bine nu arata, doi morti si trei vii care mor si ei intr-un final, n-o fi un batalion dar nici cu vreun succes nu seamana.
Război în Ucraina, ziua 501 | Rusia anunță că a doborât 4 rachete ucrainene, în timp ce Kievul susține că trupele sale avansează la Bahmut
« Înapoi la articol
hristo33 10.07.2023, 12:11
VolodimirZelenski • 24.06.2023, 08:09
Cât cinism!
jevelin,))) *** bai, tu esti fratele lui randoom, sau chiar el.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
steaua1990 10.07.2023, 12:56
vudejea • 26.06.2023, 12:02
Bah, v-ati bolanzit de tot? In acelasi articol, "Armata ucraineana avanseaza in apropiere de Bahmut" si "Tot duminică, forțele ruse nu au reușit să avanseze în direcțiile orașelor Lîman, Bahmut și Marinka" Stiam ca ucrainenii sunt in aparare, hartile britanice arata 1km latime albastru (avans ucrainean) si lupte in desfasurare intre rusi si ucraineni la 2 km mai spre Ucraina :)) Penibilul nu mai are masura, e caraghioslac
mai faceti angajari? Vreau si yo la voi : ) ) stiu si yo cu "slava" cu astea. Daca tot pierdem macar sa castigam! : ) )
vudejea 10.07.2023, 12:59
"ASuccesuri pe naiba" Uite ce mai "succesuri"...Filmarea asta cu uciderea unui pluton ucrainean e exact din zona Klischiivka, zona de la sud de Bachmut unde mint ei despre "succesuri" tactice..S-a dus plutonul asta direct in capcana...Cautati pe twitter "Shooting battle through the eyes of the Ukrainian side.The Ukrainian military from the 518th battalion of the 1st special forces brigade attacked the Russian opornik in the Kremennaya area. During the battle, a group of Ukrainians was destroyed. A serviceman of the Armed Forces of Ukraine filmed his own death on a go-pro.The camera has become a trophy of the Russian military"
floris 10.07.2023, 14:17
1111 • 26.06.2023, 20:18
Ar fi interesant si un articol despre scolile profesionale/vocationale din RO. Astea ar fi cam singurele (pe langa profilele reale) care au vreo legatura cu piata muncii. Despre profilele umaniste inutile la care merg multi copii buluc, desi stiu (sau macar parintii lor ar trebui sa stie) ca nu au nici un viitor, nu ies cu (aproape) nici o profesie/meserie adecvata sec. XXI, am tot citit.
esti nebun ? m-am uitat de zece ori pe filmarea aia, unde vezi tu un pluton intreg distrus de rusi ????????????????? minti oamenii in fata crezand ca oamenii nu o sa verfifice ce rahaturi debitezi tu pe aici !!!!
steaua1990 10.07.2023, 15:20
misu50 • 27.06.2023, 07:49
Pe vremea cand erau sefi la transporturi si Basescu si Berceanu s-au jurat in parlament ca Brasovul nu va avea aeroport in mandatul lor. Acum rolul lor l-a preluat romatsa, pusa de la "centru" sa bage bete in roate...Si uite ca reuseste, pana s-o gasi cineva sa-i arunce in aer!
nici prea bine nu arata, doi morti si trei vii care mor si ei intr-un final, n-o fi un batalion dar nici cu vreun succes nu seamana.
‹ 1 2 3
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.