| Ştiri | Știri Externe

Mama lui Navalnîi, trimisă de la un oficial la altul, în zona arctică, în încercarea de a recupera trupul fiului. „Fac tot ce pot pentru a evita predarea cadavrului”

« Înapoi la articol

Comentarii (10)
Avatar comentarii

Realist2023 18.02.2024, 11:33

E limpede, trag de timp ca sa fie cat mai dificil sa se mai afle adevarata cauza a mortii. Sunt destule otravuri care se descompun rapid. Daca nu cumva o sa-l primeasca inapoi intr-o cescutza, crematorizat din greseala ...

Avatar comentarii

barbinta 18.02.2024, 13:08

Cu siguranță, cadavrul a trecut deja pe la crematoriu...toate indiciile despre cauza morții au dispărut. Aceasta a fost dintotdeauna strategia comunistilor, ștergerea adevărului

Avatar comentarii

Vrajitoarea 18.02.2024, 14:00

E la moda acum,, sindromul morții subite ".....

Avatar comentarii

Irdumitru 18.02.2024, 14:18

Lasa-neeeee lasa-neeeee lasa-neeeee lasa-neeee lasa-neeee lasa-neeee!

Avatar comentarii

robert720 18.02.2024, 14:28

Bestiile or sa le dea o urna cu cenusa.

Avatar comentarii

624.014 18.02.2024, 15:01

Nu este că mama lui Navalnîi este plimbată. Este firesc că autoritățile rusești vor să ascundă motivul morții.

Avatar comentarii

Modoranvasile 18.02.2024, 15:06

Ei au aranjat ca să para o moarte subită .dar vor plăti într-o zi pentru faptele lor

Avatar comentarii

Tran 18.02.2024, 15:12

Horea33   •  17.06.2024, 13:26

*Veți e fără cratimă băi, coadă de topor! Du-te la școală, învață să scrii corect!

Iar a exagerat cu alcoolul, putinistul. Unii oameni nu au pic respect pentru morti.

Avatar comentarii

Marica13 18.02.2024, 15:56

Nu e de mirare............

Avatar comentarii

Richardxyz13 18.02.2024, 17:33

Morții cu morții, vii cu vii... :))(

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.