Nu s-a rupt nicio coalitie. PSD si PNL guverneaza tot impreuna, fura impreuna, mint impreuna, au liste comune, la sectoare au candidati comuni. La primaria generala au 3 candidati la fel de ticalosi: Piedone - Colectiv, Firea - azilele groazei, Burduja - Bancorex. Iar Burduja si Firea au declarat deja ca nu se vor ataca si ca oricare dintre ei castiga va fi bine pentru alianta mafiota PSD-PNL. Concluzia? Votati Nicusor Dan daca nu va plac hotii!
Au adus-o pe azilele groazei acum. Asta a adus masini de *** din Turcia, pe care a pus sa fie scris mare Euro 6, cand Nicusor a adus troleibuze-autobuze, fara pic de poluare si tramvaie de la noi de la Arad, primele in car e nu urci, ci pasesti. Plus ca el a schimbat multi km de conducte vechi de zeci de ani. Firea a stat ca o *** in birou cand capitala era goala fiind pandemie si cand putea sa faca piste de biciclete si de STB peste tot in Bucuresti. O *** car enici nu a fost aleasa primar, fiindca nu au votat-o nici 25% dintre bucuresteni.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
Mai marii partidelor au crezut ca au pus-o cu botul pe labe pe Firea. Dar sa nu credeti ca nu si-a bagat ea codita sa-l sape pe Cirstoiu. Oricum nu avea ce cauta acolo. Deci, Gabriela (fii rea) si-a atins scopul. Acum sa vad cu cine voteaza bucurestenii.
jale mare era in capitala ....... nu candideaza la primarie, toata capitala bocea si se vaita cine ne mai da noua ochelari, excursii, biciclete si alte favoruri toate gratuite din banii contribuabilului pentru a da bine,
Mi-e atât de dragă doamna Firea, dar domnu' Piedo e sufletu' meu. Așa că, stimați interlopi, vă propun să-i votăm pe amândoi, odată, câte o ștampilă pe fiecare în același buletin de vot.
Oricine va fi ales primar o sa fie ales cu 25 % si nu o sa aiba nicio legitimitate in aceste conditii.Nicusor Dan are prima sansa dar pana la urma bucurestenii vor primi ce merita...
Banc news: Firea candidatul deocamdată si primarul la Sfântu' Asteaptă!
Din iunie apare un nou film productie PSD ,regia Ciolacu : Casnica din Voluntari.Povestea unei fete din popor care de pe listele de europarlamentare,trece candidată la PMB si sfârșește invârtind in cratiță ostropelul undeva in Voluntari.
S-a rupt struto-camila...Cam mult le-a trebuit acestor capete luminate sa constate un lucru mai mult decat evident: ,,asa ceva nu exista'',cum spunea cineva privind o girafa
Culmea ca Firea inca e bine ms in libertate, nimeni nu o inchide pentru bani furati si mai presus de toate, inca mai are dreptu si tupeul sa iasa la vot pentru canditatura primărie. Rusine nouă ca acceptam.
Coaliția PSD-PNL s-a rupt la București: Gabriela Firea și Sebastian Burduja intră în lupta cu Nicușor Dan și Piedone pentru Primăria Capitalei
« Înapoi la articol
nasty1 23.04.2024, 10:41
Nu s-a rupt nicio coalitie. PSD si PNL guverneaza tot impreuna, fura impreuna, mint impreuna, au liste comune, la sectoare au candidati comuni. La primaria generala au 3 candidati la fel de ticalosi: Piedone - Colectiv, Firea - azilele groazei, Burduja - Bancorex. Iar Burduja si Firea au declarat deja ca nu se vor ataca si ca oricare dintre ei castiga va fi bine pentru alianta mafiota PSD-PNL. Concluzia? Votati Nicusor Dan daca nu va plac hotii!
danutz61 23.04.2024, 10:44
Au adus-o pe azilele groazei acum. Asta a adus masini de *** din Turcia, pe care a pus sa fie scris mare Euro 6, cand Nicusor a adus troleibuze-autobuze, fara pic de poluare si tramvaie de la noi de la Arad, primele in car e nu urci, ci pasesti. Plus ca el a schimbat multi km de conducte vechi de zeci de ani. Firea a stat ca o *** in birou cand capitala era goala fiind pandemie si cand putea sa faca piste de biciclete si de STB peste tot in Bucuresti. O *** car enici nu a fost aleasa primar, fiindca nu au votat-o nici 25% dintre bucuresteni.
Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor
NicolaeS 23.04.2024, 10:57
Mai marii partidelor au crezut ca au pus-o cu botul pe labe pe Firea. Dar sa nu credeti ca nu si-a bagat ea codita sa-l sape pe Cirstoiu. Oricum nu avea ce cauta acolo. Deci, Gabriela (fii rea) si-a atins scopul. Acum sa vad cu cine voteaza bucurestenii.
hurricane 23.04.2024, 11:01
jale mare era in capitala ....... nu candideaza la primarie, toata capitala bocea si se vaita cine ne mai da noua ochelari, excursii, biciclete si alte favoruri toate gratuite din banii contribuabilului pentru a da bine,
X01Y 23.04.2024, 11:03
Mi-e atât de dragă doamna Firea, dar domnu' Piedo e sufletu' meu. Așa că, stimați interlopi, vă propun să-i votăm pe amândoi, odată, câte o ștampilă pe fiecare în același buletin de vot.
valihaita 23.04.2024, 11:04
Oricine va fi ales primar o sa fie ales cu 25 % si nu o sa aiba nicio legitimitate in aceste conditii.Nicusor Dan are prima sansa dar pana la urma bucurestenii vor primi ce merita...
tomitan 23.04.2024, 11:08
Banc news: Firea candidatul deocamdată si primarul la Sfântu' Asteaptă! Din iunie apare un nou film productie PSD ,regia Ciolacu : Casnica din Voluntari.Povestea unei fete din popor care de pe listele de europarlamentare,trece candidată la PMB si sfârșește invârtind in cratiță ostropelul undeva in Voluntari.
suparman 23.04.2024, 11:09
O veste proastă pentru Piedoni, o veste buna pentru Dănișor Nici.
BONY 23.04.2024, 11:10
S-a rupt struto-camila...Cam mult le-a trebuit acestor capete luminate sa constate un lucru mai mult decat evident: ,,asa ceva nu exista'',cum spunea cineva privind o girafa
Saprofagul 23.04.2024, 11:17
Culmea ca Firea inca e bine ms in libertate, nimeni nu o inchide pentru bani furati si mai presus de toate, inca mai are dreptu si tupeul sa iasa la vot pentru canditatura primărie. Rusine nouă ca acceptam.
1 2 3 4 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.