| Ştiri | Știri România

Primarul din Crevedia, unde a avut loc explozia unei stații GPL soldată cu șase morți, și-a mărit salariul cu 70%

« Înapoi la articol

Comentarii (39)
Avatar comentarii

ioned 14.11.2023, 23:10

Doar banii ii intereseaza.De facut ceva mai greu.

Avatar comentarii

ioned 14.11.2023, 23:12

Doar banii ii intereseaza.De facut ceva mai greu

Avatar comentarii

Stoiae 14.11.2023, 23:46

E foarte bine. Ce treaba are el ca populația suferă,lui sa-i fie bine. Mai creste niște taxe...

Avatar comentarii

Alex.59 14.11.2023, 23:52

Hai că asta chiar e culmea...!!! ???

Avatar comentarii

mircears 14.11.2023, 23:57

bravo lui...la turma de oi trebuie si cioban...sa mai moara din ele va sa vada cat de puternic ciobanul e...

Avatar comentarii

Frumosul1 14.11.2023, 23:59

Să iasă banul gros nu mai contează că nu Sint bani la bugetul statului lor să le fie bine pentru ei mereu se găsesc bani

Avatar comentarii

lipanileana 15.11.2023, 00:30

Pentru ei mereu sunt bani ,ei să trăiască bine ,poporul nu contează.

Avatar comentarii

Nad4 15.11.2023, 00:49

Pai nu meritaaa...atâta straduinta pe capul lui... Stat fără legi pentru ei!! Rusineee!

Avatar comentarii

asdqaz 15.11.2023, 01:06

ce frumos, faina tara aveem

Avatar comentarii

acornel 15.11.2023, 03:58

S-a sculat vreodată de pe scaun sa merga prin oraș sa vadă ce este bun sau rău? DNA-UL a controlat vreodată Primaria sau contractele cu diverse societăți, sau averea dl primar?

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.