« Înapoi la articol
ioned 14.11.2023, 23:10
Doar banii ii intereseaza.De facut ceva mai greu.
ioned 14.11.2023, 23:12
Doar banii ii intereseaza.De facut ceva mai greu
Stoiae 14.11.2023, 23:46
E foarte bine. Ce treaba are el ca populația suferă,lui sa-i fie bine. Mai creste niște taxe...
Alex.59 14.11.2023, 23:52
Hai că asta chiar e culmea...!!! ???
mircears 14.11.2023, 23:57
bravo lui...la turma de oi trebuie si cioban...sa mai moara din ele va sa vada cat de puternic ciobanul e...
Frumosul1 14.11.2023, 23:59
Să iasă banul gros nu mai contează că nu Sint bani la bugetul statului lor să le fie bine pentru ei mereu se găsesc bani
lipanileana 15.11.2023, 00:30
Pentru ei mereu sunt bani ,ei să trăiască bine ,poporul nu contează.
Nad4 15.11.2023, 00:49
Pai nu meritaaa...atâta straduinta pe capul lui... Stat fără legi pentru ei!! Rusineee!
asdqaz 15.11.2023, 01:06
ce frumos, faina tara aveem
acornel 15.11.2023, 03:58
S-a sculat vreodată de pe scaun sa merga prin oraș sa vadă ce este bun sau rău? DNA-UL a controlat vreodată Primaria sau contractele cu diverse societăți, sau averea dl primar?
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Primarul din Crevedia, unde a avut loc explozia unei stații GPL soldată cu șase morți, și-a mărit salariul cu 70%
« Înapoi la articol
ioned 14.11.2023, 23:10
Doar banii ii intereseaza.De facut ceva mai greu.
ioned 14.11.2023, 23:12
Doar banii ii intereseaza.De facut ceva mai greu
Stoiae 14.11.2023, 23:46
E foarte bine. Ce treaba are el ca populația suferă,lui sa-i fie bine. Mai creste niște taxe...
Alex.59 14.11.2023, 23:52
Hai că asta chiar e culmea...!!! ???
mircears 14.11.2023, 23:57
bravo lui...la turma de oi trebuie si cioban...sa mai moara din ele va sa vada cat de puternic ciobanul e...
Frumosul1 14.11.2023, 23:59
Să iasă banul gros nu mai contează că nu Sint bani la bugetul statului lor să le fie bine pentru ei mereu se găsesc bani
lipanileana 15.11.2023, 00:30
Pentru ei mereu sunt bani ,ei să trăiască bine ,poporul nu contează.
Nad4 15.11.2023, 00:49
Pai nu meritaaa...atâta straduinta pe capul lui... Stat fără legi pentru ei!! Rusineee!
asdqaz 15.11.2023, 01:06
ce frumos, faina tara aveem
acornel 15.11.2023, 03:58
S-a sculat vreodată de pe scaun sa merga prin oraș sa vadă ce este bun sau rău? DNA-UL a controlat vreodată Primaria sau contractele cu diverse societăți, sau averea dl primar?
1 2 3 4 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.