Pai, e clar...o sa intrati la guvernare pentru ca nu va puteti desprinde de ciolan, mai ales ca nu se stie ce/cine mai ramane din voi dupa urmatoarele alegeri.
Cei 5000 sunt selectati tintit, atat cat sa fiti siguri ca se voteaza "cum trebuie".
Dar când a împărțit pomenile și a făcut un deficit de peste 9% a mai întrebat pe cineva, acum când nu vrea să ne deie împrumut sub 8% nimeni și suntem aproape de incapacitate de plată vai de mine întrebăm membrii de partid, a fost și este un partid neserios pe care nu prea poți să te bazezi!
Dar când a împărțit pomenile și a făcut un deficit de peste 9% a mai întrebat pe cineva, acum când nu vrea să ne deie împrumut sub 8% nimeni și suntem aproape de incapacitate de plată vai de mine întrebăm membrii de partid, a fost și este un partid neserios pe care nu prea poți să te bazezi!
E o contradicție in termeni!Pai daca și-sau dovedit incapacitatea/slugarnicia fața de multinaționale și de „aliați”- tot pe ei sa-i pui sa conduca?
Pai, e clar...o sa intrati la guvernare pentru ca nu va puteti desprinde de ciolan, mai ales ca nu se stie ce/cine mai ramane din voi dupa urmatoarele alegeri.
Cei 5000 sunt selectati tintit, atat cat sa fiti siguri ca se voteaza "cum trebuie".
fara ei la guvernare inseamna ori anticipate ( deci minim 3 luni fara guvern) ori un guvern minoritar .... Nicusor a fost ales ca om nu ca partid . guvern minoritar nu va putea da legi deci ori cu psd la guvernare ori anticipate cam astea sunt variantele
Dar când a împărțit pomenile și a făcut un deficit de peste 9% a mai întrebat pe cineva, acum când nu vrea să ne deie împrumut sub 8% nimeni și suntem aproape de incapacitate de plată vai de mine întrebăm membrii de partid, a fost și este un partid neserios pe care nu prea poți să te bazezi!
Noroc ca prostia nu doare. Cine a facut datoria tarii asa mare? 200 miliarde nu i de colea. ... tie si idioților care i ati votat pe Băsescu si Iohannis.
PSD i-a transmis lui Nicușor Dan că intră la guvernare doar dacă 5.000 de membri de partid chemați la consultări votează pentru asta
« Înapoi la articol
unfake 19.06.2025, 17:13
Pai, e clar...o sa intrati la guvernare pentru ca nu va puteti desprinde de ciolan, mai ales ca nu se stie ce/cine mai ramane din voi dupa urmatoarele alegeri. Cei 5000 sunt selectati tintit, atat cat sa fiti siguri ca se voteaza "cum trebuie".
csaba 19.06.2025, 18:02
Dar când a împărțit pomenile și a făcut un deficit de peste 9% a mai întrebat pe cineva, acum când nu vrea să ne deie împrumut sub 8% nimeni și suntem aproape de incapacitate de plată vai de mine întrebăm membrii de partid, a fost și este un partid neserios pe care nu prea poți să te bazezi!
parpalache 19.06.2025, 18:54
csaba • 19.06.2025, 15:02
Dar când a împărțit pomenile și a făcut un deficit de peste 9% a mai întrebat pe cineva, acum când nu vrea să ne deie împrumut sub 8% nimeni și suntem aproape de incapacitate de plată vai de mine întrebăm membrii de partid, a fost și este un partid neserios pe care nu prea poți să te bazezi!
E o contradicție in termeni!Pai daca și-sau dovedit incapacitatea/slugarnicia fața de multinaționale și de „aliați”- tot pe ei sa-i pui sa conduca?
razvan1985 19.06.2025, 19:33
unfake • 19.06.2025, 14:13
Pai, e clar...o sa intrati la guvernare pentru ca nu va puteti desprinde de ciolan, mai ales ca nu se stie ce/cine mai ramane din voi dupa urmatoarele alegeri. Cei 5000 sunt selectati tintit, atat cat sa fiti siguri ca se voteaza "cum trebuie".
fara ei la guvernare inseamna ori anticipate ( deci minim 3 luni fara guvern) ori un guvern minoritar .... Nicusor a fost ales ca om nu ca partid . guvern minoritar nu va putea da legi deci ori cu psd la guvernare ori anticipate cam astea sunt variantele
Cst65. 20.06.2025, 07:07
csaba • 19.06.2025, 15:02
Dar când a împărțit pomenile și a făcut un deficit de peste 9% a mai întrebat pe cineva, acum când nu vrea să ne deie împrumut sub 8% nimeni și suntem aproape de incapacitate de plată vai de mine întrebăm membrii de partid, a fost și este un partid neserios pe care nu prea poți să te bazezi!
Noroc ca prostia nu doare. Cine a facut datoria tarii asa mare? 200 miliarde nu i de colea. ... tie si idioților care i ati votat pe Băsescu si Iohannis.
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.