| Ştiri | Știri România

România ar putea intra din 2024 în programul Visa Waiver. Marcel Ciolacu: „Din ce-am convenit, cred că anul viitor se va face anunţul”

« Înapoi la articol

Comentarii (17)
Avatar comentarii

Liviu015 05.12.2023, 10:42

Stirea este buna cand ni se va spune `Romania intra`

Avatar comentarii

ionels 05.12.2023, 10:55

Si rezolva asa ceva Marcel Ciolacu.

Avatar comentarii

laurlaur2180 05.12.2023, 11:08

Asta doar daca il votati pe Ciolacu presedinte.

Avatar comentarii

Richardxyz13 05.12.2023, 11:22

Romanul invata greu si uita repede. Este renumit pt asta. Se vede la clasa politică aleasa, tot aceasi, de 30 de ani. La fel credeau si străbunicii si bunicii lor despre americani. :))))))

Avatar comentarii

Alamar13 05.12.2023, 11:37

Dl Ciolacu minte ptr ca poate.Electoratul este ***.Si asa zisa Media din Ro.Aceasta,NU depinde de dl Ciolacu,ci de procentul de cereri respinse,ptr. vizite care sa nu depaseasca 3%.Haideti sa recapitulam:2020:13% respinse.2021:15% respinse.2022:17%respinse.Acum stiu ca cca 90% din votantii mioritici sunt ***i,si cca 65% din ziaristi si reporteri,dar vo rog Straduiti-va.Vazand acest trend,cam care credeti voi cei ca sunt sansele ca in Dec. 2025,USA sa elimine visa?

Avatar comentarii

Alamar13 05.12.2023, 11:48

Vrajitoarea   •  27.11.2023, 13:00

Ce caută în școală, la balul bobocilor, persoane din afara liceului???

Cuvantul cenzurat si inlocuit cu trei stele,este : ***.

Avatar comentarii

cineva13 05.12.2023, 13:02

După cum își minte poporul, așa îi poate minți și pe americani.

Avatar comentarii

thecite 05.12.2023, 13:23

Ni s-a tot promis eliminarea vizelor, dar cred că e primul an când aflu că există condiții rămase de respectat, care oferă o predictibilitate.

Avatar comentarii

DanCraciunescu 05.12.2023, 13:28

El nu a convenit nimic. Doar "se da mare".

Avatar comentarii

Simona.T 05.12.2023, 14:28

noroc de Ciolacu ca mai iesim si noi prin lume :)

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.