| Ştiri | Știri România

Dialog cu jigniri în Parlament, între deputatul PSD Adrian Solomon și senatoarea Diana Șoșoacă: „Luați «dulapul» ăsta de aici!”/ „Dulap e mă-ta”

« Înapoi la articol

Comentarii (14)
Avatar comentarii

parpalache 12.05.2023, 16:58

Ea e vinovata!Ca n-a vazut ce culoare are *** ala!Trebuia sa-l ***!

Acest comentariu a fost moderat pentru: incitare la violență, limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

Imparatul_e_gol_pe_YOUTUBE 12.05.2023, 17:40

Nu greseste cu nimic cand il intreaba pe ala cat l-a costat scaunul.

Avatar comentarii

Gandalf_the_Grey 12.05.2023, 18:14

P-ăștia i-ați ales, p-ăștia îi aveți. Aș fi curios dacă știu scrie și citi românește, totuși. Concluzie: TREI de-un leu. Ghici cine e al treilea? (numai pentru cei care au citit articolul). Iar răspunsul corect este: TREI, doar trei? Da` de unde, MII și MII! (cu ștampile făclii :D:D:D)

Avatar comentarii

dante69 12.05.2023, 18:32

Într-o bună zi va trebui sa ne întrebăm democratic vorbind cum de am eșuat sa producem elite autentice timp de 34 de ani. Pe senatoare o știam dar când văd cine e președinte de comisie parlamentară devin foarte îngrijorat despre ce înseamnă conducere în acesta tara.

Avatar comentarii

roman_controversat 12.05.2023, 19:32

Elite am avut intotdeauna. De ce nu se mai baga nimeni decent in politica? Pai sa vedem cum e treaba cu fabricarea dosarelor si lungul drum catre prescriptie sau lipsa de prescriptie. Scena politica e doar circ, deciziile se iau in alta parte. Cum zicea raresica despre ministrul de externe? "Nu noi (nr pnl) l-am pus"

Avatar comentarii

Mihaidarie8868 12.05.2023, 19:42

*** ȘOSOACA ESTE SENATOR DE IAȘI. ÎMI ESTE RUȘINE ȘI SCÂRBĂ PENTRU CEI CARE AU VOTAT ***

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

Ionescu07 12.05.2023, 19:43

Această mostră de dialog este doar un preambul pentru ce va urma de la anul, după alegeri, când se va umple Parlamentul de șoșoci și userei. Sunt convins că vor exista și agresiuni fizice între stimabilii noștri aleși. Ar fi de râs, dacă n-ar fi de plâns. Până nu se va adopta un Regulament care să stipuleze pierderea calității de parlamentar, după astfel de manifestări, nu se va rezolva nimic. Dar, stați calmi, nu poate fi adoptată o astfel de prevedere, deoarece este...anticonstituțională...He, he, e grea democrația asta! Însuși Trump procedează la fel..

Avatar comentarii

andrei.v.c 12.05.2023, 19:44

Si cum? Libertatea nu il face pe Adrian Solomon misogin ca a intraznit sa nu se ridice cand vorbeste cu o "doamna"? haha

Avatar comentarii

MihaiT 12.05.2023, 20:21

Ha ha ha!! Unul mai “dulap” decât celălalt!!! ??

Avatar comentarii

Qwert 12.05.2023, 20:31

Ati uitat de "Derapaj" in titlu sau cum???!!

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.