| Ştiri | Știri Externe

Autoritățile suedeze se luptă să stabilizeze un feribot avariat, care pierde petrol în Marea Baltică

« Înapoi la articol

Comentarii (13)
Avatar comentarii

nicoleta1 01.11.2023, 14:42

Avem de-a face cu o poluare

Avatar comentarii

nicoleta1 01.11.2023, 14:42

Avem de-a face cu o poluare

Avatar comentarii

Luizamatza 01.11.2023, 15:39

Din pacate se mai intampla si astfel de evenimente.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.