Sa fie iarna blanda pentru ca nu avem drumuri ok..semafoare..zapada este pentru la munte..deocamdată orasul nu suporta ninsori
Citeşte întreaga ştire: După ger și viscol, vremea se încălzește din nou. Meteorologii anunță că temperaturile urcă până la 17 grade
După ger și viscol, vremea se încălzește din nou. Meteorologii anunță că temperaturile urcă până la 17 grade
« Înapoi la articol
Greta2023 28.01.2024, 22:17
Sa fie iarna blanda pentru ca nu avem drumuri ok..semafoare..zapada este pentru la munte..deocamdată orasul nu suporta ninsori
Pitica.1988 28.01.2024, 22:52
Poate avem noroc de o iarna blanda în continuare!
ginx 29.01.2024, 00:45
Vine,vine primavara... Mai este puțin și trece iarna
2402 29.01.2024, 07:42
Sa fie iarna blanda pentru ca nu avem drumuri ok..semafoare..zapada este pentru la munte..deocamdată orasul nu suporta ninsori Citeşte întreaga ştire: După ger și viscol, vremea se încălzește din nou. Meteorologii anunță că temperaturile urcă până la 17 grade
Modoranvasile 29.01.2024, 08:09
Ori cum nu a fost o iarna grea și dacă era autoritățile nu sunt pregătite niciodată
Aura1 29.01.2024, 09:11
Ce bine, vreau căldură, nu prea mare ce-i drept, să fie numai bine.
Iulix10 29.01.2024, 10:04
Sigur o sa mai vina un val de frig .
mica 29.01.2024, 11:14
Sa nu ne grabim sa scoatem hainele de primavara.
chiruleonard 29.01.2024, 13:21
Prea mari diferente de temperatura...
tinca 29.01.2024, 14:08
Avem parte de o iarna capricioasa:ninsoare,ger,timp frumos, ploi și lapoviță și.....
‹ 1 2
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.