| Ştiri | Știri România

După ger și viscol, vremea se încălzește din nou. Meteorologii anunță că temperaturile urcă până la 17 grade

« Înapoi la articol

Comentarii (20)
Avatar comentarii

Greta2023 28.01.2024, 22:17

Sa fie iarna blanda pentru ca nu avem drumuri ok..semafoare..zapada este pentru la munte..deocamdată orasul nu suporta ninsori

Avatar comentarii

Pitica.1988 28.01.2024, 22:52

Poate avem noroc de o iarna blanda în continuare!

Avatar comentarii

ginx 29.01.2024, 00:45

Vine,vine primavara... Mai este puțin și trece iarna

Avatar comentarii

2402 29.01.2024, 07:42

Sa fie iarna blanda pentru ca nu avem drumuri ok..semafoare..zapada este pentru la munte..deocamdată orasul nu suporta ninsori Citeşte întreaga ştire: După ger și viscol, vremea se încălzește din nou. Meteorologii anunță că temperaturile urcă până la 17 grade

Avatar comentarii

Modoranvasile 29.01.2024, 08:09

Ori cum nu a fost o iarna grea și dacă era autoritățile nu sunt pregătite niciodată

Avatar comentarii

Aura1 29.01.2024, 09:11

Ce bine, vreau căldură, nu prea mare ce-i drept, să fie numai bine.

Avatar comentarii

Iulix10 29.01.2024, 10:04

Sigur o sa mai vina un val de frig .

Avatar comentarii

mica 29.01.2024, 11:14

Sa nu ne grabim sa scoatem hainele de primavara.

Avatar comentarii

chiruleonard 29.01.2024, 13:21

Prea mari diferente de temperatura...

Avatar comentarii

tinca 29.01.2024, 14:08

Avem parte de o iarna capricioasa:ninsoare,ger,timp frumos, ploi și lapoviță și.....

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.