Nicoleta Luciu şi Zsolt Csergo au intrat în vacanţă şi vor petrece primul concediu împreună cu bebeluşul lor, Zsolt jr, pe iaht. Cei trei urmează să plece astăzi în Croaţia, de unde vor porni într-o croazieră de două săptămâni la bordul ambarcaţiunii deţinute de tăticul afacerist, după care vor continua vacanţa în Statele Unite.

4019-150528-nicoleta.jpg

Nicoleta Luciu a intrat deja în vacanţă şi astăzi va pleca împreună cu iubitul ei, Zsolt Csergo, şi cu băieţelul lor, Zsolt jr, în Croaţia. Cuplul a trimis bagajele de ieri, cu maşina, ei urmând să plece cu un avion de pe aeroportul din Cluj Napoca.

4019-150529-iuliana.jpgConcediul va continua în SUA

Părinţii vor să-l obişnuiască pe micuţul Zsolt cu plimbările la bordul iahtului şi au emoţii pentru prima ieşire a băieţelului în larg. Săptămâna viitoare sunt aşteptaţi în Croaţia Iuliana Luciu şi logodnicul ei, Răzvan Dumitrescu, dar şi cele două bunici ale micuţului Zsolt, adică mama Nicoletei, dar şi cea a lui Zsolt. Grupul va pleca într-o croazieră pe iahtul deţinut de afacerist, iar după o săptămână de plimbări pe mare, Nicoleta şi iubitul ei vor continua vacanţa în Statele Unite.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.