Bote petrece Paştele la castel, alături de BiancaChiar dacă se apropie Paştele, Cătălin Botezatu a filmat zi şi noapte pentru show-ul “Burlacul”, care trebuie să intre în grila Antenei 1 din 28 aprilie. Designerul s-a aflat toată săptămâna la Târgu Mureş alături de echipa de filmare şi, conform unor apropiaţi, a purtat numeroase discuţii telefonice cu fosta lui iubită, Bianca. Ba chiar, ultima oară, ieri, a încheiat o convorbire telefonică, spunându-i roşcatei de la Antena 1: “Iubire, ne vedem de Paşte!”.

Conform aceloraşi surse, designerul va petrece sărbătoarea Învierii într-un castel complet renovat şi se va distra alături de mulţi prieteni români şi străini, iar Bianca ar putea fi una dintre invitatele la petrecere.

Vezi pe Libertatea subiectele la română la Evaluarea Națională 2026!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.