| Divertisment | Stiri Mondene

De ce Mara Bănică și-a făcut operație estetică la față: „12 ore a ținut și a fost cumplit. Nu am putut să mănânc vreo trei săptămâni”

« Înapoi la articol

Comentarii (15)
Avatar comentarii

asdqaz 10.01.2024, 20:08

fiecare om e liber sa faca ce vor cu corpul lor

Avatar comentarii

Gore24 10.01.2024, 21:19

Mult succes în continuare!

Avatar comentarii

Liviu015 10.01.2024, 23:28

Pentru ca era urata... simplu.

Avatar comentarii

Narcisu 11.01.2024, 00:05

Cînd cazi in capcana operaților estetice,este posibil nu îți dai seama că ai devenit ridicol..

Avatar comentarii

Irinel 11.01.2024, 05:46

Este treaba ei(viata ei)sa faca ce vrea.

Avatar comentarii

Irinel 11.01.2024, 06:12

Este viata ei, sa faca ce vrea.

Avatar comentarii

Aura1 11.01.2024, 09:30

Oricum, indiferent de suferință, a ieșit impecabil, ești foarte frumoasă.

Avatar comentarii

Luntrasul 11.01.2024, 09:30

Informatii nu asa de captivante...

Avatar comentarii

marianb59 11.01.2024, 10:27

Întrebare este,când e nevoită să facă ITP?

Avatar comentarii

TZTZ 11.01.2024, 11:06

Lectii de viata de La Maruta...o emisiune nemaipomenita care va intra in analele emisiunilor TV...discutii adanci cu sens si emotionale referitor la calitatea silicoanelor, implanturi acolo unde gravitatia este prea mare, si cel mai bun botox pentru buze care nu iti fac botul de rata. Inspirational...

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.