Deși restaurantul era înțesat de lume, Pamela nu s-a sfiit să dea pahar după pahar pe gât. Un lucru normal, de altfel, pentru cineva vrea să se simtă bine din când în când. Însă, băutura a cam încins-o pe fosta bombă sexy din Baywatch, care după ce a gâlgâit din cupele cu licoare bahică s-a ridicat în picioare și a început să se plimbe prin jurul mesei.
L-a ”învăluit” cu mâinile, mai întâi, pe unul dintre domnii de la masa ei, după care a trecut la celălalt. Și, se parcă spectacolul nu ar fi fost de ajuns, vedeta a început să se unduiască pe lângă aceștia, dansându-le, pe rând, în poală. După numărul de sexy-bar, Pam a mers pe ringul de dans și a făcut câțiva pași cu un alt amic. Totul a fost înregistrat de unul dintre clienți și dat publicității pe site-ul TMZ.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.