12-ed-bianca-brad-NIN_3643_13f529d557_01.jpgPrima Miss România de după 89, s-a prezentat zilele trecute, amestecată printre tinerele doritoare de succes pe sticlă, la un casting organizat de Televiziunea Publică ce are ca scop acoperirea carenței de vedete cu care se confruntă postul.

Prezența sa nu a rămas neremarcată căci actrița era cea mai în vârstă din întreg lotul de candidate. Bianca își încercă norocul la postul de televiziune unde a apărut prima oară, odată cu concursul sus amintit pe care l-a câștigat în 1990, și unde, de-a lungul timpului a prezentat mai multe emisiuni și manifestări, amintim ”Festivalul national de muzică ușoară de la Mamaia” (2001) sau ”Cerbul de Aur” (1992, 1994).

 

citeste si:  Bianca Brad, la un pas să-și taie nasul! Cum s-a ținut departe de tentație

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.