Gălăţeanca frumoasă, talenată şi ambiţioasă, la 20 de ani Adelina se împarte cu succes între două studiouri: cel al lui Horia Brenciu, pentru care este textier cât şi al lui Kat-Cătălin Dascalu, unde a înregistrat The summer hit-Haya!
Anul acesta a găsit-o la Stockholm unde poza pentru o celebră marcă de cosmetice, pentru că pe lângă muzică Adelina se ocupa cu modelingul, poezia, pictura, artele decorative şi nu în ultimul rând cu facultatea, fiind studentă în primul an la ASE , unde a şi obţinut deja o bursă la Sorbona-Paris. Pe scurt, Adelina arată că are cu ce! Cât despre Kat şi Mango Records, e clar ca au tras lozul caştigător. Vara asta va fi Haya. De aia!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.