« Înapoi la articol
eyJpdiI6IkVOUG1ITlVzaElDNUJ1R0kiLCJ2YWx1ZSI6IjhtRm5ZQzR3TGdoNE5ZUUdNQnUxQmlqekE4dTNKajhjcFVFdFQyVT0iLCJtYWMiOiIiLCJ0YWciOiJCc0poamVxZ1VoUVIrQTJHSTAyTnVBPT0ifQ== 22.11.2023, 15:09
Are noroc că este un cântăreț cu melodii frumoase greșelile se iartă
eyJpdiI6Ijl4b3JEL2RWdGt5T2tkQzciLCJ2YWx1ZSI6IjhIUVhiem9SZ3VnOVRsQ0JML0pKekVWREttYz0iLCJtYWMiOiIiLCJ0YWciOiJkRnYzUC9WU1JGOVQycXE1K0pIbWNnPT0ifQ== 22.11.2023, 15:28
Chiar ca a dezamagit... partenera de viata in primul rand.
piciusz 22.11.2023, 15:28
are niste puncte de vedere interesante...
MoSi202 22.11.2023, 18:09
Timpul rezolvă/ vindecă orice!
nicoleta1 22.11.2023, 18:30
E parerea lui despre viata si nu o putem schimba
Este viata lui si si-o traieste cum vrea
Andreeafunduc 23.11.2023, 10:39
Sunt total de acord nu el. Nici eu nu consider acest pas atat de important
Aura1 23.11.2023, 11:24
Frumos că își asumă, să fie sănătoși și să se bucure de viață, un act nu reprezintă mare lucru.
lipanileana 23.11.2023, 12:09
Este părerea lui și trebuie respectata ,fiecare își trăiește viața așa cum vrea.
Andrissima 23.11.2023, 12:27
Fiecare cu ceea ce isi doreste!
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Motivul pentru care Dan Bittman nu s-a căsătorit niciodată: „Am dezamăgit și îmi pare rău”. A avut o relație cu Liliana Ștefan timp de 25 de ani
« Înapoi la articol
eyJpdiI6IkVOUG1ITlVzaElDNUJ1R0kiLCJ2YWx1ZSI6IjhtRm5ZQzR3TGdoNE5ZUUdNQnUxQmlqekE4dTNKajhjcFVFdFQyVT0iLCJtYWMiOiIiLCJ0YWciOiJCc0poamVxZ1VoUVIrQTJHSTAyTnVBPT0ifQ== 22.11.2023, 15:09
Are noroc că este un cântăreț cu melodii frumoase greșelile se iartă
eyJpdiI6Ijl4b3JEL2RWdGt5T2tkQzciLCJ2YWx1ZSI6IjhIUVhiem9SZ3VnOVRsQ0JML0pKekVWREttYz0iLCJtYWMiOiIiLCJ0YWciOiJkRnYzUC9WU1JGOVQycXE1K0pIbWNnPT0ifQ== 22.11.2023, 15:28
Chiar ca a dezamagit... partenera de viata in primul rand.
piciusz 22.11.2023, 15:28
are niste puncte de vedere interesante...
MoSi202 22.11.2023, 18:09
Timpul rezolvă/ vindecă orice!
nicoleta1 22.11.2023, 18:30
E parerea lui despre viata si nu o putem schimba
nicoleta1 22.11.2023, 18:30
Este viata lui si si-o traieste cum vrea
Andreeafunduc 23.11.2023, 10:39
Sunt total de acord nu el. Nici eu nu consider acest pas atat de important
Aura1 23.11.2023, 11:24
Frumos că își asumă, să fie sănătoși și să se bucure de viață, un act nu reprezintă mare lucru.
lipanileana 23.11.2023, 12:09
Este părerea lui și trebuie respectata ,fiecare își trăiește viața așa cum vrea.
Andrissima 23.11.2023, 12:27
Fiecare cu ceea ce isi doreste!
1 2 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.