Acesta a profitat de capitalul de imagine şi s-a implicat în tot felul de activităţi şi declară că se simte împlinit pe toate planurile, iar subiectul „fosta soţie” îlm lasă rece. „Mă simt împlinit sufleteşte, sunt încărcat din punct de vedere profesional, plin de energie, de dragoste, în special din partea publicului care mă apreciază. Am terminat şi un album pe care îl voi lansa în septembrie, din toamnă voi participa la concursul Dansez pentru tine iar subiectul fosta soţie nu mă mai interesează deloc”, a declarat Pepe pentru revistavip.net.

Pepe şi Oana Zăvoranu au pus capăt căsniciei lor în luna iunie a acestui an, după ce „jumătatea feminină a cuplului a fost acuzată de infidelitate.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.