În vârstă de 44 de ani, Diana Munteanu a atras atenția cu cea mai recentă fotografie postată pe rețelele de socializare. Prezentatoarea matinalului de weekend de la Antena 1 apare într-o poză distribuită pe Facebook și Instagram îmbrăcată doar într-o lenjerie intimă neagră.

„Bonsoir (n.r. – Bună seara)”, le-a transmis vedeta fanilor ei din mediul online. Peste 1.300 de like-uri a primit de la fanii ei de pe Facebook, unii dintre ei au și comentat la fotografia postată de vedetă. Unii i-au apreciat silueta și felul în care a pozat, iar alții au criticat-o pentru că apare doar în lenjerie intimă.

„O doamnă superbă! O noapte binecuvântată și multă sănătate! Sărbători fericite! Doamne ajută!”, „Cea mai frumoasă culoare de piele ❤️❤️❤️❤️❤️”, „Care-i faza🙉? Ne spui bună seara în lenjerie intimă și ce”, „Care-i scopul? Să te vadă colegii băiatului tău de 14 ani? Ai un corp frumos, lucrat, felicitări pentru voință…..dar postările de genul ăsta te pun în aceeași oală cu o anumită categorie de femei.”, „Exagerezi puțin în această postare…” sunt câteva dintre remarcile fanilor pe Instagram.

diana-munteanu-1Icon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 11
Un fost judecător al CCR are 10.000 de euro pensie și e bucuros că rămâne cu toți banii, după decizia CCR: „Avem dreptul. Nu înțeleg ce atâta tam-tam”
Recomandări
Un fost judecător al CCR are 10.000 de euro pensie și e bucuros că rămâne cu toți banii, după decizia CCR: „Avem dreptul. Nu înțeleg ce atâta tam-tam”

Până acum, vedeta nu a răspuns la comentariile fanilor, a postat însă pe Story, pe Instagram, mai multe clipuri video, în unul promovează câteva bijuterii, iar în altul face mișcare.

Câte kilograme are Diana Munteanu, după ce s-a zis că e anorexică

Diana Munteanu a slăbit mult în ultima perioadă, iar dovada stă în cele mai revente imagini cu aceasta. Mulți au spus că a exagerat și că este în prag de anorexie. Cu toate astea, prezentatoarea TV mărturisește că se simte bine în pielea ei și a dezvăluit câte kilograme are.

„Aş spune că sunt chiar mai fit decât eram acum un an. (zâmbeşte) Da, pentru că mi-am spus că, dacă tot stăm acasă, să fac ceva bun şi sănătos şi, începând din perioada aia, împreună cu David, ne-am făcut un program zilnic de antrenament.

Au fost zile când ne-am antrenat şi de două ori pe zi şi a fost minunat. Pentru mine, sportul şi mâncarea sănătoasă sunt stil de viaţă, ceva ce a devenit normalitate. Iar disciplina este ceva ce s-a format în anii de şcoală, atunci când făceam sport de performanţă şi care, iată, m-a ajutat să rămân aşa”, a spus în 2021 Diana Munteanu pentru Clickpentrufemei.ro.

„La 1,71 metri, am 53,5 kilograme, ceea ce, în orice altă ţară, ar fi considerată o greutate absolut normală. Şi, până la urmă, fiecare trebuie să fie aşa cum se simte cel mai bine în pielea lui!”, a mai adăugat vedeta.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentarii (19)
Avatar comentarii

Dori.l 21.12.2023, 14:21

Alegerea ei... este o frumoasa, dar poate da dovada de mai multa discretie.

Avatar comentarii

Aura1 21.12.2023, 19:06

Dacă este sănătoasă, ce mai contează, oricum este frumoasă.

Avatar comentarii

cineva13 21.12.2023, 19:26

Discreția este baza bunului simț și al eleganței

Vezi toate comentariile (19)
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.