Roxana Ionescu se numără, în prezent, printre cele mai căutate vedete la prezentările de modă. Recent, ea a urcat pe podium, ca mireasă a colecţiei, într-un club de pe litoral.
În ciuda faptului că arăta foarte bine, Mama Natură a fost puţin stresată întrucât mirosea a usturoi. Mai mult, pentru a evita eventuale bârfe, vedeta a preferat să fie ea cea care dă explicaţii, anunţându-şi colegele că vine direct din bucătărie.
Mai precis, Roxana le-a amintit acestora că tocmai participase la show-ul „Serviţi, vă rog”, ce se va difuza la Pro TV. Amuzat de situaţie a fost şi însoţitorul său, nimeni altul decât Pepe, care s-a oferit să-şi ducă amica în clubul în care, la rându-i, trebuia să semneze un contract.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.