« Înapoi la articol
Andrissima 07.12.2023, 15:11
Foarte frumos acest articol!
Imi place. Peisaje superbe!
Liviu015 07.12.2023, 16:10
La asa temperaturi ce sa mai zici... Noi ne plangem la 0 grade.
Iulix10 07.12.2023, 19:30
Nu as putea sa traiesc in aceste regiuni friguroase.
Irinel 08.12.2023, 13:27
Nu toti rezista la asa temperaturi.
Nicoleta1807 08.12.2023, 14:11
Prea frig, înseamnă că la noi este cald
DanCraciunescu 08.12.2023, 18:02
Sunt locuri minunate pe care le voi vedea doar in fotografii si filmulete. Este o lume minunata!
Narcisu 08.12.2023, 18:43
Omul în decursul evoluției pe planeta Pamant, sa adaptat condițiile climatice unele foarte aspre.
Vale25 08.12.2023, 21:52
Ohhhh! Nu m-as duce acolo pentru nimic în lume!!!
Vale25 08.12.2023, 21:53
Când vad -94 °C, parcă nu-mi mai e frig la noi?
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Cele mai friguroase locuri de pe Pământ
« Înapoi la articol
Andrissima 07.12.2023, 15:11
Foarte frumos acest articol!
Andrissima 07.12.2023, 15:11
Imi place. Peisaje superbe!
Liviu015 07.12.2023, 16:10
La asa temperaturi ce sa mai zici... Noi ne plangem la 0 grade.
Iulix10 07.12.2023, 19:30
Nu as putea sa traiesc in aceste regiuni friguroase.
Irinel 08.12.2023, 13:27
Nu toti rezista la asa temperaturi.
Nicoleta1807 08.12.2023, 14:11
Prea frig, înseamnă că la noi este cald
DanCraciunescu 08.12.2023, 18:02
Sunt locuri minunate pe care le voi vedea doar in fotografii si filmulete. Este o lume minunata!
Narcisu 08.12.2023, 18:43
Omul în decursul evoluției pe planeta Pamant, sa adaptat condițiile climatice unele foarte aspre.
Vale25 08.12.2023, 21:52
Ohhhh! Nu m-as duce acolo pentru nimic în lume!!!
Vale25 08.12.2023, 21:53
Când vad -94 °C, parcă nu-mi mai e frig la noi?
1 2 3 4 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.