| Lifestyle

Cele mai friguroase locuri de pe Pământ

« Înapoi la articol

Comentarii (31)
Avatar comentarii

Andrissima 07.12.2023, 15:11

Foarte frumos acest articol!

Avatar comentarii

Andrissima 07.12.2023, 15:11

Imi place. Peisaje superbe!

Avatar comentarii

Liviu015 07.12.2023, 16:10

La asa temperaturi ce sa mai zici... Noi ne plangem la 0 grade.

Avatar comentarii

Iulix10 07.12.2023, 19:30

Nu as putea sa traiesc in aceste regiuni friguroase.

Avatar comentarii

Irinel 08.12.2023, 13:27

Nu toti rezista la asa temperaturi.

Avatar comentarii

Nicoleta1807 08.12.2023, 14:11

Prea frig, înseamnă că la noi este cald

Avatar comentarii

DanCraciunescu 08.12.2023, 18:02

Sunt locuri minunate pe care le voi vedea doar in fotografii si filmulete. Este o lume minunata!

Avatar comentarii

Narcisu 08.12.2023, 18:43

Omul în decursul evoluției pe planeta Pamant, sa adaptat condițiile climatice unele foarte aspre.

Avatar comentarii

Vale25 08.12.2023, 21:52

Ohhhh! Nu m-as duce acolo pentru nimic în lume!!!

Avatar comentarii

Vale25 08.12.2023, 21:53

Când vad -94 °C, parcă nu-mi mai e frig la noi?

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.