« Înapoi la articol
cornelp 22.09.2023, 14:54
Și muncitorii ăia lucrau de capul lor acolo în toiul nopții? Nu erau puși de UMB să sape lângă conducta de gaze? Greu să albești acum numele UMB mai ales când vor fi chemați la audieri.
nicoleta1 23.09.2023, 20:35
E mafie foarte mare la mijloc
.ZORRO. 26.09.2023, 18:43
Este clar eroare umana a celor din conducerea firmei lui Umbrarescu; ca muncitorii nu au decopertat de capul lor.
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Ce știu autoritățile de au decis, fără nicio anchetă, că „mortul e de vină” pentru deflagrația din Călimănești
« Înapoi la articol
cornelp 22.09.2023, 14:54
Și muncitorii ăia lucrau de capul lor acolo în toiul nopții? Nu erau puși de UMB să sape lângă conducta de gaze? Greu să albești acum numele UMB mai ales când vor fi chemați la audieri.
nicoleta1 23.09.2023, 20:35
E mafie foarte mare la mijloc
.ZORRO. 26.09.2023, 18:43
Este clar eroare umana a celor din conducerea firmei lui Umbrarescu; ca muncitorii nu au decopertat de capul lor.
‹ 1 … 3 4 5
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.